Știri din fotbal internațional
Lovitură pentru „Balonul de Aur” al CM 2026: Rodri se operează! » Cât va lipsi mijlocașul lui Manchester City
0
Victor Pițurcă a văzut 80% din meciuri la CM și trage concluziile » Cine poate opri Spania, selecționerul de top care l-a dezamăgit și tânărul fotbalist remarcat: „Cel mai rău îmi pare de Messi”
0
Antrenorul lui Levski: „Normal că mi-ar fi plăcut să câștigăm cu 20-0, dar Craiova e o echipă bună!”
0
Gică Craioveanu s-a luat de un titular al Craiovei, după înfrângerea cu Levski: „Este încă în vacanță!”
0
Lifestyle
Haaland și-a sărbătorit a 26-a aniversare pe iaht alături de Isabel: „Viața s-a schimbat pentru totdeauna!”
0
A făcut striptease pentru Mutu, acum a pozat goală la cârma unui iaht: „Inima mea”
0
Dacia a „rupt” topurile: cea mai bine vândută mașină din Europa în prima jumătate a anului » Despre ce model e vorba
0
Cine e designerul român care a colaborat cu Shakira pentru spectacolul de la finala Mondialului: „Un sentiment foarte special”
1
Marcel Ciolacu, surprins la un hotel de 800 € pe noapte în Italia, alături ...
Libertatea
O influenceriță din România și iubitul ei, condamnați după furtul unei ...
Adevărul
Farul, reacție aiuritoare în cazul directorului general Cristian Bivolaru, ...
GSP SPECIAL
O tânără cerșea în scaun cu rotile pe o stradă din București, în timp ce ...
Libertatea
De huidu ce se mai aude? Parca a luat cu suspendare, nu? Doar aia pe care i-a omorat, s-au bagat in fata lui, n-au vrut sa traga pe dreapta sa treaca viteazul... Asta la fel o sa pateasca... Saracii de ei! Sa duca la puscarie cu totii!
Astia sint puternicii zilei, marii intreprinzatori, oamenii "grei" din Romania. O clica de hoti, certati cu munca, devenita model de viata pt. tineret. Viitorul e sumbru.
alcoolistul de Hotico mai bine si-ar plati angajatii de la firma sa UKRO. un nesimtit afacerist...dar PROST
auzi declaratie de politai :"am facut semnalele regulamentare de oprire unui autoturism opel argintiu,condus de un cetatean de sex masculin CARE SE AFLASE IN AUTOTURISM" :))))))))) probabil mai nou se poate conduce si de acasa cu telecomanda!:))))
daca nu vorbeam de romania ci de o tara in care legea se aplica nu mai vorbeam de fapta asta din simplul fapt ca acest individ nu mai putea sa o faca deoarece era incatusat de mult cum ma dupa ce face accident din vina lui si mai e si baut apoi il prinzi si la volan cu permisul suspendat la nici 2 luni pai unde e ba asta pe mosia lu ma-sa trebuie sa ramana la racoare macar 4-5 ani sa se invete minte aurolacul asta
sa il bage lla puscarie!
Crime Scene Investigation Maramu ! :)))
Va fi pus in libertate . Nu prezinta pericol social . Ce naiba , oameni buni , ati uitat ca traim in Romania ?!?
De la 1 la 5 ani !!!
Asa se intampla cand esti prost.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.