Alte știri din fotbal
Cadu, mesaj clar după victoria din derby: „E cel mai bun din țară. Acum mă voi duce în Portugalia”
0
Cordea dezvăluie ce s-a întâmplat la vizita lui Ioan Varga: „Ca să nu mai vorbească lumea”
0
Daniel Pancu, exasperat: „Când îl văd, îmi vine să o iau pe partea cealaltă” » A calculat în procente șansele lui CFR la titlu
2
Acuzații după CFR Cluj - U Cluj: „Kovacs duce mâna la buzunar și i-au zis de la VAR să nu-i dea!”
4
Știri din fotbal internațional
Răzvan Lucescu a pierdut incredibil finala Cupei Greciei: PAOK, învinsă în prelungiri de OFI Creta
2
Arsenal - Newcastle 1-0 » „Tunarii” câștigă chinuit și revin pe 1 în Premier League: Arteta s-a descătușat
0
Răsturnare în Manchester City - Southampton, iată prima finalistă a Cupei Angliei!
0
Istorie în vecini! Ludogorets ratează titlul pentru prima oară după 14 ani
1
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Gătitul ca în Epoca de Piatră a devenit o modă globală: bucătari din ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un general român, fost comandant NATO, critică dur neinterceptarea dronei ...
Libertatea
Intr-un stat normal, FCSB trebuia sa joace in liga a 5-a. Ca orice alta echipa nou infiintata!
Daca nu marcau le mai dadeau si zece lovituri de la 11 metri si mai eliminau 2 de la Calarasi.
Echipa de traditie ca si voi...2 lovituri de la 11 metri si un gol, din off-side.
si mafia lpf continua sa arata simpatie rapidului,acest dima impinge rapid sa bata si sa promoveze in liga 1 prin furturi,ca altfel nu se poate,sa nu uitam cate henturi de alea au fost pt steaua,si nu am primit nici macar un 11 m anu asta,rasu rasilor rapid va promova,dar intr un stat de drept si curat,nu are cum in mai sa nu se pronunte falimentul,degeaba o tot amana ei ca vine un neamt,au mai fost vorbe,se va desfiinta aceasta mizerie de echipa rapid ! !@
dada,sa vezi sarbatoare cand intrati in faliment,asa cum ati facut voi cu boro,nu uita,sa iti aduci aminte,ma fac crita ;))
Bafta Rapid Bucuresti ! Va asteptam aici in Liga 1 unde va este locu ! La fel vrem si alte echipe de traditie pentru ca nu mai asa campionatu va creste. Mult Succes giulestenilor.
Hai Rapid inapoi in liga 1, va asteptam, mult succes, vrem rivali in tribune, ne-am saturat de peluze goale ale adversarilor, Sper din tot sufletu sa promovati, Mult Succes !!
crezi ca tu echipele alea nu mai pot de tine , e NORMAL sa traga sa promoveze :))))) . Doar nu o sa acorde punctele Rapidului :))))) Om cu minte de gaina ce esti :)))
Am mai spus-o o data , dar repet ! Sa dea alor nostri cate 3 penalty-uri si cate 2 rosii pt adversari , sa crapati de ciuda :))) Crezi ca mi pasa mie ca delirezi tu pe aici . Mie imi pasa ca a batut si a luat 3 puncte . Puteau sa joace si box , daca ai nostri sunt mai tari , atunci au meritat :)))
cum adica iar? pai daca-i clona,nu i-ati invins niciodata. daca nu-i clona,oficial,brasov are mai multe victorii in fatza stelei,decat *** *** bate Steaua o data la 4 ani.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.