Comentarii (18)
mokotow
mokotow  •  08 Mai 2021, 15:39
Postat de dinamo_forever_77 pe 08 Mai 2021, 15:08

Nu am vazut meciul...dar daca castigi dintr-un penalty inventat...nici nu conteaza cate ocazii ai avut. Adica dupa mintea lui Oprita, daca ai 6 cornere si adversarul niciunul...inseamna ca poti bate un 11 m?

pai n-am castigat dintr-un penalty inventat, fara ala era tot 1-0. si am avut si un gol perfect valabil de 3-0. Nu a fost penalty dar Steaua ar fi castigat oricum, restul sunt povesti.

iri_
iri_  •  08 Mai 2021, 19:13
Postat de lacadus pe 08 Mai 2021, 16:36

Greșeală aceea a fost normala, arbitrul a fost depășit de nivelul meciului dintre Steaua ( FCSB ) si echipa a treia a FCSB-ului, adică CSA

Deci Steaua nu e Steaua, si Steaua (Fcsb) e Steaua, buna logica asta :)

iri_
iri_  •  08 Mai 2021, 19:12
Postat de amicu pe 08 Mai 2021, 17:10

La ce meci s-a uitat căprița? In prima repriza, cel puțin, Ulmu a avut ocaziile mai mari plus penalty neacordat. După ce arbitrul le-a făcut viața ușoară, clar că Ulmu trebuia să se descoperea

Si inceputul de meci cu 2 intrari criminale ale jucatorilor Ulmu, neprovocate, minutul 3-4 la mijlocul terenului, rosu amandoua s-a dat??

amicu
amicu  •  08 Mai 2021, 17:10

dobrin
dobrin  •  08 Mai 2021, 16:16

Rejucati bai meciul si castigati pe bune, ca nu mai sunteti pe vremea lui Valentin.

dinamo_forever_77
dinamo_forever_77  •  08 Mai 2021, 15:08

lacadus
lacadus  •  08 Mai 2021, 16:36
Postat de forumeer pe 08 Mai 2021, 16:28

***, l-ati cumparat pe arbitru la meciul cu Steaua, din Ghencea, cand in min 10 ne-a anulat golul perfect regulamentar (era si penalty, dupa gol)? Aia e cea mai mare gafa de arbitraj pe care am vazut-o vreodata in fotbal.