Alte știri din fotbal
Metaloglobus - FC Argeș, în deschiderea rundei #23 din Superligă » Cum arată echipele de start
0
Indianul erou în Craiova vine la meci în Superliga! Ce surpriză i s-a pregatit
0
„Un mare Dinamo” » Vestea ANULUI în Ștefan cel Mare! Ionuț Lupescu președinte, 15% pentru CS: toate detaliile unei mutări istorice
1
Tribuna a II-a de la stadionul Dinamo a început să fie demolată, urmează peluza „Cătălin Hîldan” » Avem imagini de pe șantier
1
Știri din fotbal internațional
Italienii scriu: „Miercuri, Cristi Chivu va ține cu Bayern Munchen!”
0
Chelsea vrea să transfere un jucător trecut pe linie moartă de Juventus și Nottingham » Detaliile mutării
0
Atac frontal la Hansi Flick » „Dacă nu câștigă Liga Campionilor ar trebui demis”
0
Vinovații FCSB pentru eșecul de la Zagreb: Ngezana a fost DEZASTRUOS, Olaru are o statistică negativă uluitoare » Singurul „motor” a fost schimbat la 1-2
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cum l-a forțat UE pe Trump să-și înghită amenințările privind Groenlanda: ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Situație dramatică în Ucraina: „Cea mai grea zi din 2022 încoace”
Libertatea
clar .. asta pe langa faptul ca nici o instanta civila nu poate hotara asupra palmaresului sportiv !! da ati avut ajutor politic pentru toate hotiile pe care le-ati facut si cu care va laudati .. da opreai...e la rand la brutarie .. si politic ..mai vedem !!
Nu ti-e rusine sa mai vi cu mizeria aia "regal" la sfarsitul anului 2020? Au fost transferati vreo 7 jucatori de la echipa respectiva, nu a avut loc nicio fuziune, NIMIC. Asta inseama ca orice echipa care transfera jucatori de la un anumit club, a fuzionat cu clubul respectiv? E mult haos in capul vostru, dar e de inteles, atunci cand sustii un club format din 4 consoane de la marginea Bucurestiului Las un citit de la idolul vostru. "Mai frumos sună FCSB decât Steaua. Parcă FCSB e mai frumos. Avem şi cea mai frumoasă siglă, marcă din lume!", a spus Becali, la Digi Sport, în cadrul emisiunii Fotbal Club."
Pe Ghencea, Fcsb va fi mai huiduita pe decât a fost Ungaria la meciurile din anii 2000.
traim intr-o lume imorala din cauza trecutului si ilegalitatilor care se fac (se faceau si inca se fac). justitia vezi doamne are dreptate, o avea, cine stie..... dar fcsb si csa (2014), dinamo negoitza si dinamo badea, craiova si clona olguta infiintata direct in liga a 2-a..... vreo 5 echipe rapid dupa ce a dat faliment.....indiferent ce ilegalitati s-au facut, ce acte nu sunt cum trebuie, suporterul nu merge dupa acte, in 2003 s-a vandut steaua catre becali. punct. a continuat activitatatea. punct! fcsb e steaua. punct. puteti sa aduceti toti gretosii la csa, care vor sa faca si ei un banut, unii chiar nu sunt de condamnat...fcsb e tot steaua, punct.
Steaua sună cumva. FCSB e nimic.
Armata vinde Steaua a doua oară , numai în România ! ????????????
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***? ***? ***?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
articolul este despre faptul ca clona csa se desfiinteaza. doar ca nu esti atent tu la detalii. chiar crezi ca o sa vina cineva sa inchireze pentru un sezon cu 4 milioane de euro sigla si marca? ***? doar sa inchirieze,sa mai bage bani in echipa de unde.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
scrie clar in articol,clona csa trebuie sa gaseasca un prost care sa dea 4 milioane de euro pe an doar pentru a inchiria marca,lucru imposibil. o sa fie obligati sa puna marca la licitatie si singura echipa care o sa fie interesataq o asa fie Steaua din liga 1. vine criza economica,nu mai sunt bani. clona csa se desfiinteaza 100% la anu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.