Alte știri din fotbal
Kosovo U21 - România U21, în preliminariile EURO » Vermeșan deschide scorul
9
Cum a văzut Constantin Budescu meciul de la Istanbul: „Guler, în afară de pasa aia...”
0
Continuă săptămâna nefericită pentru loturile „tricolore” » Naționala U20 a României, învinsă la Târgoviște: gol direct din corner
8
41 de milioane de lei au fost deblocați pentru noul stadion din România
1
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Arsenalul Americii se golește într-un ritm alarmant: cât mai rezistă ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Noi reguli pentru șoferii care au rămas fără permis: ce trebuie să facă ...
Libertatea
Domnule Oprita, Dvs si aceasta echipa, traiti oricum din bani publici. Aceasta echipa nu reprezinta nimic in plan sportiv. Este o rusine, un abuz tolerat de un stat slab. Sunteti in competitie cu echipe de amatori, joaca fotbal din placere, in timp ce domniile voastre, ca si nenorocitii cu pensii speciale si salarii nesimtite de bugetari, cheltuiti banii amaratilor care lucreaza pe salariul minim si platesc impozite la stat. Si cand mai este vorba si de un nume adus in fotbal de bolsevici, printr-un abuz infiorator si prin practici staliniste, e ca si cum te-ai bucura de un gol anulat ! Rusine, mai avti si tupwul sa vorbiti !
Se strânge latu', dar oentru clona pipereana, înființată in 2003, noaptea ca hoții. Forta Steaua su desființare rapidă fcfcsb(auzi nume)
Sper sa retrogradati, la cate manarii ati facut ca sa deschideti din nou taraba, in curand se va strange latul si adevarul va iesi la iveala. Procese castigate cu judecatori condamnati pentru fapte de coruptie, si cate si mai cate... tic-tac, tic-tac...
free gigi , a dat la saraci cu duhul
cat poti sa fi de frustrat :))))))))))))
nici nu trebuie sa retrogradeze,ei in vara trebuie sa se desfiinteze. efectiv nu mai au cum sa promoveze. au aflat lucru asta toti.pai Steaua din liga 1 o sa isi trimita la meciul decisiv cu clona csa,jucatorii la Steaua 2 din liga a 3-a si o sa ii desfiintam.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.