Alte știri din fotbal
750.000 de euro către Neluțu Varga dinspre deținătorii drepturilor TV ale Ligii 1: afacere imobiliară sau ajutor pe ascuns pentru CFR Cluj? » „N-aveam nicio problemă s-o facem direct”
0
Efect de domino la FCSB: „Ne gândim să meargă împrumut”
3
Postul unde România are cele mai mari probleme în viziunea lui Florin Prunea
2
Adi Mutu și hăul remarcat la Istanbul: „Când aud asta...”
5
Știri din fotbal internațional
Detalii de la negocierile dintre Juventus și Dusan Vlahovic
0
Senegal a adus trofeul Cupei Africii în Europa: paradă în fața a 70.000 spectatori
0
Întărire de marcă pentru Real Madrid: revine pe teren după patru luni
0
Thiago a izbucnit în lacrimi în minutul 20 al meciului caritabil dintre Liverpool și Borussia Dortmund
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Cel mai periculos oraș din lume: oamenii trăiesc doar 35 de ani din cauza ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Cum a ratat Trump principalele cinci obiective în războiul cu Iranul. ...
Libertatea
Un singur om a câștigat in toată istoria omenirii și acela era evreu! Vezi cazul Solomon va Solomon din Marea Britanie!
Imi inchipui ca nu se duce insusi mustata in instanta, ala prefera boxa acuzatilor:))). Oricum la cat de *** mi se pare plangerea asta, de aia m-am gandit la dealde mustata :))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Catallynei ii cam place la inghesuiala :) Cica-i plac mai ales aia in uniforma , cum ii vede *** :)))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cred ca ambele variante :)))) Plus ca fecesebeii stau prost cu cititul și întelesul cuvintelor
Cine își închipuie ca va avea de câștigat ceva împotriva statului se înșală amarnic!
Omul e jurist, mititelul era găinar deci o mare diferența!
Ce vorbești mă!? :-))))) Dacă într-adevăr i s-a ordonat de către Comandant sa NU întreprindă o acțiune și el o face atunci Hincu îl poate reclama la Parchetul Militar pt insubordonare , altfel însă, ca la orice organizație un angajat este nu doar încurajat dar chiar obligat sa acționeze in beneficiul acesteia. De exemplu io crezi ca trebuie sa ii spun economistei ce are de făcut!? Sau șefilor de proiect!? Mă consulta doar la lucruri importante, și chiar dacă mai fac câteodată și greșeli, ca doar sunt oameni, atât timp cât sunt “oneste” nu e nicio problema. In fine, numai intr-o minte de fcsbist este o crima când un om are inițiativa și muncește din greu fără sa fie împins de la spate! :-))))
1. Ofițerii activi ,nu sunt functionari publici. 2. Invocarea unor ordine militare, nepublice, atrage vinovăția celor care le invoca privind secretul de stat. 3. Având în vedere multitudinea de acte pe care trebuie sa le faptuiasca un comandant, acesta are obligația să delege acțiunii subordonaților săi. 4. Situația prezentata de suporterii Fcsb-isti are 2 supoziții: prima: Talpan s-a identificat in cerere ca și comandant ( nu reprezentant) al UM. a doua: suporteri sa fie cei cărora le e adresata cererea. Adică să fie în drept să judece cererea lui Talpan. 5. Altfel , admiterea cereri, ar fi un precedent, și UE recunoaște precedentul judiciar, pentru ca oricare cetatean sa ceara despăgubiri de la G Becali și suporteri fcsbisti ori alte persoane/institutii pentru utilizarea fără temei juridic a numelui de Steaua....
Tampenia acestei plangeri penale e uluitoare, practic recidivistii lui becali au impresia ca un jurist nu poate apara interesele organizatiei la care lucreaza fara a cere aprobarea directorului :))) Talpan trebuie sa se indrepte impotriva acestei asociatii pentru denunt calomnios dupa care trebuie investigata finantarea ei de catre recidivistul becali george.
ma...la cat ii plac astuia tribunalele, n-ar fi exclus s-o ia dupa mititelu. ca si ala numai puscarii, desfiintari (pentru altii) cerea. asa e cand invoci energii negative.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.