Alte știri din fotbal
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Steaua a dat răspunsul: ce se întâmplă cu Florin Talpan » „În urmă cu aproape două săptămâni...”
14
E gata! Kennedy Boateng și-a găsit echipă, după despărțirea de Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Maghiarii sunt siderați! Cu doi români pe teren, campioana Ungariei a fost eliminată din primul tur preliminar de Liga Campionilor
0
Franța - Spania, bătălie epică pentru finala Campionatului Mondial » Lovitură liberă periculoasă
11
Posibil transfer-șoc în plin Mondial! Harry Kane poate pleca de la Bayern fără acordul bavarezilor
0
Fabrizio Romano a anunțat: PSG transferă titularul de la Mondial » Revine după 10 ani
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Oare cat de *** poate sa fie cineva care sa sustina o echipa care nu mai detine: numele Steaua, marca notorie Steaua, culorile (e inregistrata galben albastru), palmaresul, baza plus stadionul Steaua, galeriile importante si care este infiintata si in acte pe 19.02.2003? si in timpul asta tu ca "stelist" sa injuri Steaua Bucuresti ca la usa cortului, chiar daca ASTA este echipa care detine tot ce am enumerat. 'ratiaireacu de romani fara pic de stima de sine si educatie!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Oribil, insuportabil sa constați ca invenția sovietoida UM02301 continua sa polueze și căpușeze sportul românesc și bugetul apărării! Anomalia mai e posibila exclusiv in România, pt ca miza e foarte mare: 22 milioane euro anual, subtilizati din bugetul apărării pentru întreținerea unei structuri primitive, anacronice, inutile, precum cazarma sportiva a armatei! Inadmisibil in UE la 32 de ani de la revoluție!pana când abuzul, risipa, rușinea doar in Romanua?
george ogararu ... salariu 5000 euro de la CSA + 5000 euro de la MaPN ! Adrian Bumbescu - salariu minim pe economie.
Esti ***, disperat *** si ma rog cine esti ma randomm sa pui tu PNL si USR sa desfinteze Rapidu, Csa si Dinamo, eu zic sa te opresti din ura asta politico fotbalistica si din multiplicarea conturilor ca nu iti iese. Daca vrei la racoare spune, ca te linistim si gata. Stim ca ai vreo 12, 13, 14 si 15 ani. Singurele cluburi ce trei sa dispara sunt FCSB si Cfr Cluj ce sunt sustinute de Aur si Pnl. Gsp admin ia atitudine si sterge conturile astea care scriu ca Rapid este clona R, ca csa este comunista ca dinamo dunt falimentari si hoti si asa mai departe, se pare ca vreti sa ajungeti toti la racore pentru calomnie. O zi buna.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Scuze dacă deranjez, nu sunt suporter Steua, sunt Dinamovist, dar nu mi se pare normal sa spună că Steaua nu are dreptul sau nu se vrea sa intre in liga a 2 a. Vrem cat mai multe echipe de tradiție în prima ligă.
Cu 10% din venit,uita csa si de voi si de echipa de fotbal! :))
Greu ca cvartetul Huiban-Pacionel-Chipirliu-Nsiah sa nu dea asemenea scoruri! Plus rezervele Zaharia, Rasdan si Enceanu, care pot intra oricand si sa-ti dea gol. Ce sa mai zicem daca Alex Zaharia, cu zeci de meciuri in Liga 1, nu are loc de acestia 4, care par sa se fi impus. Avem o echipa extrem de puternic, eu zic ca Faci Ce Spune Becali nu scapa fara 3-4 goluri in martie. Forza Steaua!
A crăpat inima in fcsbisti! Forza Steaua! :-)))
*** este una singura si joaca in liga a 4-a. badea confirma tot.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.