Alte știri din fotbal
Urmează zile decisive la FRF! » „Dacă eu îi găsesc ofertă în 10 zile, Hagi NU se mai duce la națională”
0
Rusescu a ieșit „la tablă” și a tranșat faza golului din Turcia - România: „El face toți banii, 80% din gol!”
0
Fostul jucător al naționalei: „Voi ați văzut asta la golul Turciei? Incredibil! Pițurcă avea o vorbă”
0
Ioanițoaia analizează naționala: „Au fost speriați de bombe” + O concluzie amară și un reproș pentru Lucescu: „La asta mă așteptam”
12
Știri din fotbal internațional
Probleme pentru Argentina: atacantul ratează Mondialul
0
Primă specială pentru jucătorii din Kosovo după victoria contra Slovaciei
0
După o victorie dificilă, selecționerul Gattuso este încrezător în calificarea la Mondial: „Suntem pregătiți”
0
Luca Toni: „Mă faci să râd! Conte e strateg, și apoi e la 7 puncte în spatele lui Chivu, despre care spui că e varză”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
Domeniile care caută cu disperare specialiști. Ce salarii le oferă
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Bătrâna misterioasă care deține în acte „Peleșul” lui Gradu Cârpaci din ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Plangaciosul si paraciosul clasei: le-am zis băieților: «Uitați, face mișto de noi!».Becali a facut o prostie de milioane ca a refuzat sa cumpere numele echipei pe 3 milioane. Dar nici Talpan si slugile nu sunt mai destepti.
Super tare zevzecul! Beție de cuvinte: corporate, salariu vestic, etc! Și totuși nataraul, care se da vestic, democrat și adept al economiei de piața, sprijină o relicva oribila a stalinismului in sport! Asta e tiparul suporterului de cazarma sovietoida: mincinos, fudul, suficient, ignorant, rudimentar, prizonier al trecutului autoritar, irecuperabil!
Sinistru personaj Oprita! Se încadrează perfect in profilul tipic unei cazarmi sportive anacronice înființata de ocupantul sovietic in 1947! Arivist, oportunist, eșuat profesional, neocupat, recrutat de cazarma pentru ca așa s-a obișnuit sa ceara pomana de la stat: solda, papa gratis la popota, uniforma de instrucție și poate pensie specială! Nu a fost in stare sa fie antrenor in mediul concurențial așa ca s-a întors cu mâna întinsa la poarta cazarmii! Sa nu uitam ca zevzecul a schimbat popota din Ghencea pt cea din Ștefan cel mare, unde erau porțiile mai mari, iar acum a revenit la fasolea din cazanul armatei! Sinistru personaj ca orice susținător de unica UM sportiva sovietoida intr-o țara democratica membra UE! Nu mai poate dura nici in România aceasta anomalie, așa ca toți dependenții de cazanul Cazarmii vor trece in rezerva pentru ca se dărâma șandramaua bolșevică!
Pai daca meciul e tur retur, e lipsit de sens ce spui. Adică in mintea ta, goala probabil, niste jucători de fotbal care apartin unei "rivale" ar refuza sa faca deplasarea pe motiv ca ...ce? Ca or sa fie in Ghencea 50 de *** care or sa ii injure?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Si daca a fost platit de becali cat timp a jucat pentru fcsb ce ar trebui sa insemne asta ca trebuie sa fie sclav pe viata la oier? Omu a fost platit pentru ce a muncit atat si nimic mai mult. Acum are un serviciu, e antrenor la Steaua București si are obiectiv sa duca echipa acolo unde ii este locul.
Lipsa totala de profesionalism.. gg vine când vrea și pleaca când vrea... ne mai miram de focarul de covid de la fcsb... dar asta-i dacă nu era meciul cu fratii sârbi nu se descoperea niciun focar
N-ai cum sa realizezi pana nu demonstreaza justitia, ca de-aia se numeste STAT DE DREPT. Nu stiu cum gandesc, dar eu sunt nascut si crescut in Bucuresti, lucrez in domeniul corporate si am salariu vestic, nu a trebuit sa fug din Romania ca sa castig bani multi. Si, inca o data, eu sunt suporter. Voi sunteti... nimic. Din orice punct de vedere.
Mai băieți nu are importanta care sunt cei mai activi fani. CFR a devenit cea mai iubita echipa din Transilvania, probabil din cauza performantelor din ultimele doua decenii. Suporteri la meciurile CFR-ului veneau nu doar din Cluj, din Maramureș, Sălaj, Bistrița, Alba, Mureș, chiar mașini de Sibiu vedeam în preajma stadionului. E adevărat ca mulți din fanii CFR sunt under 45, deci oameni activi cu joburi, de aceea suporterii lor seamănă cu cei de pe Old Traford, Bayern München sau Barcelona. Adică sunt mai liniștiți, vorba unui amic rapidist, uimit când l-am invitat, ca noi stam ca la teatru. Sa revin la articolul în cauza. Totuși abia aștept un duel în Liga 1 între Steaua și Fcsb. Poate chiar în acest an, în Cupa României, cine știe. Chiar și suporterii stelisti așteaptă vremea răzbunării, nu neapărat insolventa Fcsb-ului becalian
Se pare că STĂPÂNUL trebuie să cunpere Becaloglobus , altfel nu-i oprește pe talpanozauri ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.