Alte știri din fotbal
Gică Hagi prefațează barajul Turcia - România: absența lui Marius Marin, numărul 9, stilul ideal de joc la Istanbul
0
„Prafao!” » Fostul atacant al lui Dinamo l-a SPULBERAT pe Mazilu: „Ca el joc și eu la vârsta mea! Nici nu vreau să-i pronunț numele”
0
Ilie Dumitrescu l-a văzut în Dinamo - Craiova și s-a gândit la echipa națională: „Excelent!”
0
Note GSP la Dinamo - Craiova 0-1 » Cine a fost omul meciului și la cine s-au împărțit notele de 3 și 4: „Zero pe toate liniile”
11
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, acord la Londra cu jucătorul dorit! » E rândul directorului sportiv Ausilio
0
Răzvan Marin a scăpat de suspendare, dar nu și de furia antrenorului: „Rușinos!”
0
Ce note a primit Istvan Kovacs după thrillerul de pe „Olimpico”: „Penalty-urile le-a văzut fără a avea nevoie de VAR”
0
Pe cine înfruntă Ionuț Radu în „sferturile” Europa League + Istvan Kovacs a arbitrat marea surpriză a serii din „optimi”
8
Lifestyle
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
3
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
6
O bătrână din Italia i-a lăsat 100.000 de euro badantei sale din Moldova, ...
Libertatea
Mitică Dragomir s-a luat cu mâinile de cap când i-a venit factura la ...
Adevărul
Uluitor: căpitanul Africii de Sud a venit să dea probe de joc în liga ...
GSP SPECIAL
Spionul Alexandru Bălan a căutat sprijin politic în Republica Moldova, din ...
Libertatea
E finul lui Argatseala?! Stiam ca e nepot...
nu ma supara, Cata, mie mi-a placut mai mult pAVEL, ca lider de galarie ma refer, nu-i cunosc personal nici pe Pavel, nici pe Mustata, de atlfel chiar daca am fost de multe lori in galerie nu am fost niciodata `apropiati`, mai ales ca eu-s mult mai mic de ani decat amandoi, dar i-am prins pe ambii! singurul lider pe care l-am cunoscut personal, chiar ma fost la vreo 2 meciuri impreuna cu masina mea, a fost dorin taban, asta acum 4-5 poate chiar 6 ani, si doar printr-o cinjuctura, eu avand niste prieteni cu state vechi in peluza nord asa s-a nimerit.
Din pacate/fericire razboiul asta va fi castigat de CSA. Au toate atuurile. Bani de la armata suficienti, stadion nou, culori, stema, vechi jucatori care le tin partea si mai ales un grup extrem de extrem de vocal si implicat. In timp ce FCSB are un patron care se saboteaza singur. Peste 1-2-3 ani cand CSA va juca in Liga a doua, majoritatea copiilor vor migra spre ei. Nci nu vor sti exact istoria dar nici nu o sa-i intereseze. Rezultatele, galeria, stadionul nou si apartenenta la un grup o sa-i atraga spre Ghencea. Poate in timp se va dovedi ca FCSB era Steaua dar nu o sa mai conteze... Intre timp, cei care nu ne regasim nici acolo nici acolo suntem cei care trebuie sa isi gaseasca altceva de facut. Nu o alta echipa pentru ca nu ai cum sa tii cu Farul sau Petrolul dupa ce o viata ai tinut cu Steaua. Pur si simplu sa gasim un alt hobby.
Farul
la ei nu conteaza, n-are relevanta. doar bazaconiile lor conteaza.
Bun. Si ce facem cu faptul ca fcsb nu are voie sa mai foloseasca marca Steaua Bucuresti? iar in prima instanta palmaresul din 1947 - 2003 a fost castigat de CSA Steaua.
ce echipa te intereseaza atunci?:)
Si ca sa nu fie dubii...uite sursa:http://www.csasteaua.ro/jocuri-sportive/fotbal/!!!:))
ce glumeti sunt astia 2. nu ma intereseaza cand s-a infiintat Dinamo.
Cum este o simpla coincidenta ca Iustin Ștefan, juristul LPF, este finul lui Argăseala, fost administrator FC fcsb și chiar a reprezentat FC fcsb in procese vs CSA :-))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.