Alte știri din fotbal
Dan Șucu pregătește al treilea transfer pe axa Genoa - Rapid: vine înlocuitorul lui Borza
0
Sepsi - U Cluj, „acasă” pentru ambele echipe! Echipele probabile + Cele mai tari cote
0
Filipe Coelho, la conferință: „A fost un meci important ca să dăm ritm altor jucători”
0
Csikszereda - FCSB » Baciu experimentează în primul 11
3
Știri din fotbal internațional
Unde a fost surprins Lionel Messi, la o săptămână după finala Campionatului Mondial
0
Suma impresionantă pe care Bruno Fernandes o câștigă în afara terenului » Aproape și-a dublat salariul!
0
Moment de groază în MLS! Un jucător de la Miami, transportat la spital în stare de inconștiență
0
Liverpool, meci spectaculos cu 6 goluri la debutul lui Andoni Iraola
0
Lifestyle
Daniela Crudu și Mădălina Pamfile au apărut pe gazon la Botoșani
3
Gafă sinistră, în direct, la nunta verii în fotbal: „Aici vor avea loc funeraliile căpitanului naționalei!”
5
Rapid a anunțat transferul voleibalistei de 19 ani și a pornit furtuna pe pagina oficială: „Voi realizați că are o familie?”
21
Noul detaliu de pe autocarul lui Dinamo, după scăparea jenantă de săptămâna trecută
8
Dacă vrei să cumperi anvelope all season pentru mașina ta, evită aceste ...
Libertatea
Încă o dronă doborâtă pe teritoriul României sâmbătă dimineață. Anunțul ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Explicațiile unui pilot de F-16 despre cât de greu este să dobori o dronă
Libertatea
Totusi, stau si ma gandesc ca daca nu era Talpan, poate nu eram stelist! Datorita lui am auzit de Steaua!:))) Ce terminat!:))) Poate citesc si cei de la Peluza Sud sa vada cepanaramă "girează"!:)))
Poate a fost sancționat abuziv într-o ședință ordinară, lunea, pe răcoare. Ce nu știi tu și toți palavragii de ocazie, este noțiunea de Parchet militar, acolo se va ajunge. :))
:))) Groparul Stelei...
Zi pas .. în creierașul tău de hater nu mai este loc și de cultura .. atâta poți - atâta faci .. sfatul meu este sa nu te *** .. f*** .. oricum nu aveam speranțe de la un câine .. vezi ca îți moare mimao .. și tu stai sa te contrazici cu noi cine e steaua ... vai de capul tău... și vai de timpul meu pierdut pe tine ... hai *** înainte .. la masa asta nu aruncam oase la ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Se vede ca esti paralel grav daca nici dupa 7 ani de cand nu mai este piratul nu realizezi ce *** a fost. Am spus eu ca nu au fost alti mafioti inaintea lui?sa nu uitam de tovarasul Hrebenciuc, bunul tovaras al PreaPenalului Becalie. In invatamant nu s-a investit foarte mult pentru ca tot timpul se loveau de o anumita vorba "nu sunt bani" iar cine a furat cat a putut de la stat? exact, stapanul tau oierul. Fecesebeaua nu adica nimic Romaniei, chiar oierul a spus ca lui nu ii pasa de nimic altceva decat de bani, iar singurul lucru important este sa ii intre lui banii in cont, vorbele unui mare crestin.Daca au fost distruse echipe de traditie(Craiova, Poli ,Chinezul, Venus, Ripensia, Rapid, Sportul, Nationalul), de ce sa nu fie distruse echipe fake precum FaciCeSpuneBecali? Iar bisericile tot ciobanul le face.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ai parcurs stagiul militar?
Donde estaa nueva halal mimao Palmares câteva pregătiri de Chanpions :))) o minune la liberec (wow zici ca a bătut vreo superputere) câteva meciuri celebre împotriva giganților de la ELF, MCNec, și ceva bucătari... da din aia smecheri de l servesc pe mutu .. atât? Aaa nu .. mimao mai celebrează ziua când au scăpat cu viață.. de pe Ghencea când erau sa și dea foc ..supărați ca echipa lor primise 4 pana n pauza :)))) Și mai au farsa făcută spectatorilor la un meci în care au fost prezenți nu doar stelisti .. după cum știți Steaua reprezinta România.. și normal ca toți au vrut sa vadă meciuri adevărate în București ..
Desigur DDB-istule, ce nu știu tu este ca de-aia a fost sancționat, ca a întreprins acțiuni fără acceptul conducerii intr-o unitate militară
Este, totuși, militar. Nu întreprinde misiuni de capul lui. Nu lucrează la doișiunsfert. :))
Pari hotărât să-mi determini soarta și viitorul, metre. :)) Chiar grăbit, te grăbești undeva? Undeva unde va exista competiție între tine și voi ? Ne-ai rasolit rău de tot, metre. Nu știu cine te citește de la cap, la coadă. Trebuie un pic de cultură beletristică, altfel îți zic: Pas!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.