Alte știri din fotbal
Csikszereda - FCSB » Baciu experimentează în primul 11
0
Ce l-a impresionat pe Nuno Campos după 5-1 cu campioana României: „Poate fiindcă sunt străin aici”
0
Gest emoționant al lui Cătălin Cîrjan după golul cu Craiova » Cui i-a dedicat căpitanul lui Dinamo reușita
0
Mario Felgueiras: „Toată lumea este de vânzare la Craiova”
1
Știri din fotbal internațional
Liverpool, meci spectaculos cu 6 goluri la debutul lui Andoni Iraola
0
Piero Ausilio confirmă: „Da, îl vrem pe Romero” » Reacția lui Tottenham
0
Presa din Bulgaria, verdict crunt despre Coelho după înfrângerea la scor cu Dinamo: „Această decizie l-a costat scump”
0
Suma exorbitantă pe care o vrea Vinicius ca să prelungească! » Marca: „Situația lui intră într-o fază delicată”
0
Lifestyle
Daniela Crudu și Mădălina Pamfile au apărut pe gazon la Botoșani
3
Gafă sinistră, în direct, la nunta verii în fotbal: „Aici vor avea loc funeraliile căpitanului naționalei!”
5
Rapid a anunțat transferul voleibalistei de 19 ani și a pornit furtuna pe pagina oficială: „Voi realizați că are o familie?”
21
Noul detaliu de pe autocarul lui Dinamo, după scăparea jenantă de săptămâna trecută
8
Dacă vrei să cumperi anvelope all season pentru mașina ta, evită aceste ...
Libertatea
Încă o dronă doborâtă pe teritoriul României sâmbătă dimineață. Anunțul ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Explicațiile unui pilot de F-16 despre cât de greu este să dobori o dronă
Libertatea
Prea puțin i-au retras din salariu, nu sunt accetate echipe departamentale, așa că steaua lui talpan nu poate fi finanțată de armată, normal Steaua e cea lui gigi, numaai că la noi miliția, armata și magistrații au altă legislație ca noi oamenii de rând !
Da Talpane, știm, FCSB este Steaua
Numele complet este CSA Steaua, nu CSA, asa se numeste clubul inca de cand castiga cupe europene, dar si mai recent la finele anilor ‘90 cand avea participari consecutive in UCL dar n-ai de unde sa stii asta vad, probabil esti mai tanar. Total fals ce zici, evident ca Laca a fost contestat dupa ratatea promovorii, dar supararea pe situatie, nu pe el, a tinut doar o zi. Ba da, ii injurati (cel putin in mediul online, pt ca o voce unitara a galeriei nu exista pt ca nu aveti asa ceva) pe toti stelistii pe care i-am enumerat, inclusiv pe Tudorel Stoica, Piturca, care au facut ceva pt clubul asta. De fapt nu mai stiu vreun stelist cu nume care sa mai ia parte la inventia asta ridicola si absurda, cum ca o echipa infiintata in ‘03, care nu se numeste Steaua- sa fie si sa se numeasca asa doar pt ca vor unii.
Aici te înșeli, noi nu am jignit gloriile ( acum na, nu poti sa imi impui ca Miu si Ogararu sunt importanți pentru istoria Stelei ca mai mult i-am împrumutat decât folosit ). Desigur, dacă vrei sa te convingi de respectul pe care îl poarta suporterii CSA lui Lăcătuș este de ajuns sa vezi reacția suporterilor CSA de la meciul cu Carmen, de “nepromovare”
Tocmai asta e diferenta dintr “noi”. Eu il voi respecta toata viata pe Helmuth, nu la fel se poate spune si de voi atunci cand ii injurati ca la usa cortului pe: Lacatus, Ienei, Iovan, Ilie Dumitrescu, Bumbescu, Miu, Ogararu si iti mai enumar; vezi ca toti acestia au zis ca Steaua e una singura, cea din Blvd Ghencea, care detine nume, marca notorie, sigla, palmares, culori, stadion, etc. Bine ca nu ziceti ca Fc fcsb e Real Madrid, ca asa vrea muschiu’ vostru sa fie.
Vezi ca ăla care pupa trofeul spune ca FCSB este Steaua
La un eventual Steaua - dinamo din sezonul viitor al Ligii a doua vor veni toti fcfcsbistii pe noul Stadion Steaua sa sparga seminte si sa injure dinamo si pe alocuri sa sustina Steaua. Stati ma frate la *** voastra si pe mall arena si nu mai puneti piciorul in Ghencea la meciurile Stelei, daca tot il iubiti asa mult pe gigi si echipa lui.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Florin Talpan, eroul Stelei Bucuresti. Ii multumim! Forza Steaua! Hai cu promovarea!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
In mod normal comandantul unitatii ar trebui sa mai taie 30% din salariul lui talpanica...pentru proteste :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.