Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Revenire de senzație » Cel mai scump transfer din istoria unui club brazilian
0
Darius Olaru, întrebat direct dacă se vede jucând în play-out: „M-am simțit ca acum 5 ani”
0
Decizie FINALĂ luată de Elias Charalambous, înainte de FCSB - Fenerbahce: „Papagalii încep să sară din nou”
2
Două plecări de la Arsenal în mercato de iarnă?! Pot ajunge la aceeași echipă
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Pereți desenați, gumă pe mobilier, pături arse – un cabanier explică de ce ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Donald Trump amenință Iranul: „Următorul atac va fi mult mai grav! Nu ...
Libertatea
N-ai inteles! Eu ma refeream la Csa! Au zis ceva in 2003 cum ca in Ghencea n-ar juca Steaua?
Cum l-au distrus, bă? 5 titluri de campioană, semifinală de Cupa UEFA, calificări în grupele europene. Repede la armată, ca pe vremea comuniștilor, așa îți place.
Pai au recunoscut cati fraieri vor cotiza catre buzunarele burtosilor: 709! Deocamdata, zic ei, dar ma indoiesc ca vor fi mai mult de 1000 care sa-i plateasca vacantele talpanului si spritzul balintului! Acum sincer, la cine pretind ei ca sunt, sa ai 2000 de membri in toata tara, din care doar 700 cotizanti, restul fiind “onorifici”, chiar ar trebui sa le dea de gandit. Bine, ca sa gandeasca, ar trebui sa aiba organul destinat in dotare ... .
Oamenii sunt oportuniști peste tot. Nu ma așteptam ca Balint să se dezică de istoria ultimilor 20 de ani doar pentru că nu-l suportă pe Becali.
Sa se aleagă praf și pulbere din echipa asta la care se cotizează forțat prin taxe de tot poporul ,de ce trebuie sa suport eu cheltuielile unor grupuri de interese ?
Probabil se încearcă crearea unei entități care să preia CSA Steaua pentru a putea evolua în Liga a doua .
lali ,tu esti prostul de serviciu prezent 24/24 pe gsp ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Trebuie sa ai ceva minte ca sa sustii pe aia care te-au prostit din 2003,ca in Ghencea joaca Steaua! Cand vine un general si-ti fura peste 10-15 ani din viata ta de suporter,doar un creier cat un bob de orez poate ttece cu vederea! Dreptate pentru Steaua,nu inseamna sa fie clubul OBILGATORIU patronat de aceeasi hoti care l-au furat si in cele din urma distrus!
Acest club clonat a fost construit de un régim dictatorial, care cu forta si de-a sila, obligau crema fotbalistilor din aceea vreme sa joace in curtea armatei nationale a poporului Român.
E o *** să spui copiat după DDB =)))) DDB n-a inventat nimic, și ei au copiat un model din străinătate =)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.