Alte știri din fotbal
Petrolul s-a despărțit de Gicu Grozav: „Mult succes pe mai departe!”
0
Ipoteză neașteptată: „FCSB a transferat pe altcineva, de asta a renunțat la Anderson Ceara”
0
Campionul cu Universitatea acuză: „Am discutat trei săptămâni și apoi îmi spuneți că nu mă mai vreți?” » Ofertele pe care le are
0
Nuno Campos l-a „înțepat” pe Kopic după primul meci la Dinamo: „Sunt multe lucruri de îmbunătățit”
1
Știri din fotbal internațional
La 48 de ore după accidentarea horror de la Mondial, Ismael Kone a revenit în cantonamentul Canadei
0
Florin Răducioiu, fermecat de o națională de la CM 2026: „Nu am mai văzut așa ceva”
0
Olanda - Suedia, în grupa F de la Campionatul Mondial » Gol în minutul 17
1
Real Madrid, comunicat neașteptat privind transferul lui Michael Olise
1
Lifestyle
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
3
Apariție incendiară! Cea mai frumoasă fotbalistă din România a făcut senzație pe plajă
4
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
1
Novak Djokovic, întâlnire neașteptată cu una dintre cele mai în vogă artiste: „Ce mică e lumea!”
3
Nicușor Dan spune câtă răbdare mai are cu Adrian Veștea pentru a obține ...
Libertatea
Despăgubiri pentru Autostrada A8. Un fost primar primește 1,1 milioane lei ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Cu cifrele pe masă. Rezultatele politice ale puciștilor PNL care au dat în ...
Libertatea
In cazul tau prostia e evidenta.
Bravo. O noua victorie impotriva unui adversar nu foarte facil. Pregatim barajul si mergem spre promovare. Forza Steaua!
"Pe configurația actuală a clasamentelor, am avea în penultimul act: FCSB II - Mostiștea Ulmu și CSA Steaua - Afumați" Nu e adevarat domnilor de la gsp, pe configuratia actuala e : Steaua - Mostiștea Ulmu Afumati -FC Fcsb Adica locurile 1 cu locurile 2.Nu e greu.
Felicitări băieți, meci tratat cu seriozitate, adversari dificili (chiar dacă Progresul s-a despărțit in iarna de majoritatea jucătorilor experimentați bazându-se mai mult pe propria Academie, rezultatele excelente obținute in amicalele de pregătire și jocul arătat in cele oficiale ne arată ca a fost o decizie corecta) pe un teren și mai dificil (un sintetic infect unde gazdele obișnuite cu el au avut un sensibil avantaj), 3 puncte muncite, meritate, câștigate cu experiența (cum terenul nu ne permitea jocul de pase și in viteza obișnuit am concretizat pragmatic din doua faze fixe executate magistral de Pacionel și Călințaru) . Etapa viitoare ne vizitează echipa secunda a câinilor in timp ce fcsbistii merg la Rapid 2. Nu mă aștept la surprize însă mingea e rotundă. Forza Steaua, promovare sau teroare! :-)))
Ne intereseaza pe noi suporterii adevarati care iubim Steaua!Ne intereseaza pe noi suporterii care iubim o echipa cu stadion si palmares nu o echipa care se numeste *** care joaca pe la cine ii mai primeste ,fara palmares si cu patron puscarias.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
clona csa este ca si desfiintata,nu are cum sa promoveze. la vara hincu ii desfiinteaza.
Adversarul intradevar bun,insa si terenul ala e o problema,risti accidentari grave.
Alo gsp... pe cine credeti ca intereseaza rezultate din Liga 3? Mai ales a unei echipe „de stat“! Daca tot scrieti de Liga 3 , sunt echipe mai cu traditie pe acolo .... CAOradea, Fc Brasov, etc
clona csa este ca si desfiintata bai inf88ractorule. clona csa nu are ninmic. o echipa infiintata in 2017 nu are cum sa aiba ceva. dewsfiintare usoara ba infractouel.
Blat
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.