Alte știri din fotbal
Varianta de rezervă a lui Becali nici n-a vrut să audă de FCSB: „Știe că nu sunt tipul care doar să execute”
0
„Bomber vero” » Salvatorul naționalei României s-ar putea numi... Pellegrini! Deja face senzație sub tricolor: „Atacant de careu, marfă rară”
1
România U19 - Ucraina U19, ultimul meci din cadrul Turneului de Elită
0
Negocieri-șoc în plin război » Federația Iraniană de Fotbal a contactat deja FRF
6
Știri din fotbal internațional
Gest fără precedent! Naționala visează la prima calificare la Campionatul Mondial, iar eroul este momit cu un apartament de lux
0
Fiica lui Ilary Blasi și Francesco Totti câștigă o avere la 19 ani din noua ei ocupație
0
Mercato problematic » Transferul care provoacă neînțelegeri între Chivu și șefi
0
Barajele decisive pentru Campionatul Mondial » Europa își află astăzi ultimele 4 reprezentante la turneul final
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
3
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
7
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Mircea Lucescu și-a luat adio de la națională, de pe patul de spital. ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
Pai si echipa asta condusa de Becali ce este?Hai sa zicem ca asta din liga 3 este o clona..pai atunci,echipa condusa de Becali este acea Steaua facuta pe modelul comunist..Steaua care lua campionatele pentru ca era simpatizata de anumiti oameni din conducerea tarii(la fel ca Dinamo)un *** si una si cealalta..Ar trebui ca acesti puscariasi sa nu mai aiba voie sa conduca chestii de genul asta(oricat de multi bani ar avea)prestigiul in lume este stirbit,oricat de mult il iubesc oamenii pe acest pupator de moaste
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pacat ca idolul meu a ajuns un mascarici gras .Antrenor nu a fost si nici nu va fi vreodata!!!!
Fara.urma.de creier Viorelu la datorie. Trompeta ggista, seku.cu acte, repeta aceeasi chestii de 3 ani. El, Tom.beron, numai *** in cap, mai are putin si crapa de prostie.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Lacatus a fost un mare fotbalist, a ajuns un antrenor ratat si s-a relevat a fi un caracter zero, alergand cu boneta in mana la poarta UM Ghencea, dupa ce a pupat mana lui jiji de mai multe ori. S-a vandut pentru solda, pensie speciala si papa gratis la popota, oferindu-se paravan, ofiterasilor smenari si lenesi din creatia sovietica CSA, in incercarea lor de a se reconecta la banii din fotbal. Lacatus si fanaticii violenti din peluza sud au fost folositi fara scrupule de relicvele staliniste din MApN si CSA pentru a justifica facatura oribila FC Kaki2017 si accesul, astfel la bani publici pentru niste buzunare kaki ramase goale, dupa raptul masiv din perioada 1990-1998, care a dus echipa in pragul falimentului si astfel in bratele prietenului lor Jiji!
Nu Steaua l-a distrus,nu e antrenor,nu a dovedit nicaieri pe unde a fost.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.