Alte știri din fotbal
Buletinul medical la FCSB: „Probabil va fi apt pentru meciul de la Galați. El are laringită”
0
Mihai Stoica a numit „feblețea” lui Gigi Becali: „Îi place foarte mult, dar nu știu de ce. Zice că e cel mai bun la ora actuală”
1
Zeljko Kopic a vorbit deschis despre transferul din Spania: „Ideea a fost să-l luăm pentru aceste 6 luni, dar acum contăm pe el”
0
Alegerile FRF au trecut, dar urmează alte episoade în instanțe: „Decent ar fi să-și dea demisia!”
3
Știri din fotbal internațional
Lux de poveste pentru Haaland! Starul lui City și-a cumpărat o bijuterie rară: doar 150 de exemplare în lume
0
Discuțiile din vestiarul naționalei Italiei despre Cristi Chivu: „Unii ar fi putut profita de lipsa de experiență”
0
Acuzat că nu mai vrea să joace pentru Napoli, Romelu Lukaku a luat cuvântul: „Asta am ales”
0
Scandal în Liga Campionilor Africii! Echipa lui Reghecampf a pierdut în sferturi, dar cere calificarea la „masa verde”
1
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Semnul care poate avertiza asupra riscului de infarct: a fost observat și ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
www.timesnewroman.ro/sport/20-de-indicii-utile-ca-sa-recunosti-un-suporter-fcsb
Les zice ca nu se pot aloca mai mult de 20 milioane de euro(!!!!) in sport,pentru ca trebuie bani pentru armament.Eu zic ca sa bagam banii de la armament in sport.Doar putem folosi si bata(e mai ieftina).Trista tara!
Cand o sa va dati seama ca *** ca Lacatus Iovan etc sunt numai dupa furat?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
de acord cu tine ca este un personaj nociv mult prea mediatizat pentru ce propune el (cocalareala si bataie de joc!) dar tot nu pot fi de acord cu atitudinea unora vis-a-vis de csa! csa, ca sistem, e la fel de nociva!un robinet de sifonat bani de pe conducta principala fara un anumit scop! ca sa nu imi zica mie careva ca armata trebuie sa aiba sectie de sport, doar ca sa aiba unii unde sa pape niste bani pentru niste activitati care nu au nimic in comun nici cu armata nici cu sportul! ca 20 de milioane de coco pentru echipa de liga a 4-a la fotbal si performante minore la alte sectii sunt bataie de joc! armata sa isi vada de-ale ei, nu avem nevoie de general burtosi facuti la apelul de seara care se dau sportivi!
Poate o sa te uimeasca dar eu unul nu-l urasc pe cioban (in sensul ca nu as vrea sa moara, sa se imbolnaveasca, sa-i pateasca familia lucruri nasoale etc). In schimb ii dispretuiesc profund atat pe el cat si pe cei care se preteaza sa-l promoveze obsesiv in schimbul unor firfirei cu miros de branza. Si evident il consider un individ cu mentalitate infractionala, de care justitia nu s-a ocupat destul. In buna masura ciobanul reprezinta tot ce e rau in societatea romaneasca de tranzitie. Probabil ca in momentul in care o sa scoatem capul la lumina ca natie o sa dispara si el in uitare, precum un vis urat.
Dispari ma cu aberatiile astea tip "2 neuroni" :)) Rapidul a luat fiinta cand au fuzionat doua echipe ale ceferistilor deja existente (Rampa Militari - echipa ceferistilor care deserveau statia de langa actuala APACA- si Excelsior, echipa care activa in zona Grivita). Noi avem o istorie frumoasa si arhicunoscuta, n-o pot vopsi cativa bekalisti ai caror stramosi au venit ilegal peste fasie in Romania.
In timpul razboiului "tancurile sovietice" au desfiintat Carmen -care abia ce va "batura" - si cu echipa militara din Craiova au fuzionat ca sa infiinteze CSA Steaua direct in Liga I, nu a IV-a ca a ***!! Prin 54 a trecut pe la CSA Campulug Moldovenesc, apoi CCA-ul, pe urma Steaua si acum, stiu ca nu va place, FCSB! Lumea s-a saturat sa fie reprezentata de o Categorie de Forta, se multumesc si cu euroi unui ciobanas ***, care n-a facut Armata! Avem voie?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Amice, te rog sa-i aduci la cunostiinta prietenului tau, echipa Rapid s-a infiintat din banii Internationalei a II-a de la Moscova, in anul 1923! Vasile Roaita a tras sirena si... "au venit banii la baieti",de la Moscova!
Anton prostu'
Daca n-ati inteles, astea sunt "aberatii aduse de tancurile sovietice" pentru bekalisti. :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.