Alte știri din fotbal
La o oră după victoria cu Hermannstadt, Angelescu a intrat în direct și a anunțat decizia clubului: „Nu vrem”
0
Imagini emoționante după Hermannstadt - Rapid » Cristian Manea, în lacrimi, consolat de coechipieri
0
Daniel Niculae, după Hermannstadt - Rapid: „Este cel mai bun transfer din România”
0
Dorinel Munteanu, la pământ după eșecul drastic cu Rapid: „Îmi asum, sunt responsabil. Dacă sunt bărbați...”
0
Știri din fotbal internațional
Barcelona, victorie cu emoții în Cupa Regelui! După ce i-a eliminat pe Real Madrid, Albacete a fost aproape de o nouă mare surpriză
0
Arsenal a dat lovitura în minutul 90+7 contra lui Chelsea și s-a calificat în finala Cupei Ligii Angliei
1
Fostul star de la Real Madrid și Bayern Munchen, în negocieri cu o echipă din MLS
1
Reacția lui Udinese după a doua excludere a lui Răzvan Sava: „Nu a avut nicio problemă și mizăm pe el”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Cât costă, de fapt, „ceasul de 200.000 de euro” de la mâna lui Ilie ...
Libertatea
Lewis Hamilton a spart 140.000 de euro împreună cu Kim Kardashian. Vedetele ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
„Altfel, Guvernul pică până în iunie”. Kelemen Hunor i-a cerut „durului” ...
Libertatea
In deschiderea proiectului csa, fc kaki promova din sezon in sezon spre inaltul esalon. Anii trec si fc kaki clona sovieto bolsevica tot in L4 putrezeste si cand te gandesti ce elan entuziasmic aveau tovarasii nefericitului proiect odios comunist in frunte cu deliricul aberant Talpan si alte slugi nu stii daca sa razi sau sa plangi. Rad in hohote de impotenta lor si plang de fericire ca sunt blocati in L4 ....la cat mai multi ani fara promovare slugoilor ordinari si fomisti.
V-ati luati dupa Talpan,ca el ajungeti.Clona CSASteaua nu va fi niciodata in Liga I.
Adica nici acum nu si-au dat seama marii suporteri ca aia de la csa isi bat joc de ei?daca nu,atunci nici de data asta nu dispare gluma asta proasta,conceputa doar in speranta celor 37 milioane de euro care niciodata n-o sa vina?
Mi-ar placea sa-i vad pe Piturca si/sau Balint in Liga 4, dar n-o sa am placerea asta. Cei doi sunt numai adversari ai lui Becali, dar n-o sa lucreze niciodata in Liga 4, chiar daca se pretind mari stelisti. Singurul care ar accepta e Iovan.
Cred ca a făcut poza cu Drake
Cum, nu știi ce face Nea Gigi? Îl doare burta. De râs. Că vede ce furtună e pe stadionul cu pistă. Că, din epoca de aur a lui Borcică, haita se pregătește de șampionlig și-a ajuns să lupte pentru medalia de bronz. În playout, desigur.
Luati-l pe Piti, ca doar in liga a 4-a mai face fata !!!!! Odata ce sectia de fotbal a fost instrainata, nu trebuia sa mai mai fiti lasati sa faceti alta. Luati-va dupa talpanel, ca o sa promovati la pastele cailor !!!!
Balint, NU vine! Pitzurca, NU vine! Iovan = Lacatus!
Dacă vine Pițurcă, pune clauză de demitere contravaloarea sediului MapN de lângă Parlament. E în stare.
Piturca e o varianta fantezista, nu-l vad acceptand sa puna bratul la munca de jos. Doar in liga 1 ar antrena piti. In schimb pe balint da, l-as vedea. E stelist adevarat, si ar face acest gest, ar ajuta clubul . Nu pt bani , ci pt ceea ce inseamna steaua.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.