Alte știri din fotbal
Mircea M. Ionescu, fost cronicar și comentator sportiv în epoca de aur, a murit la vârsta de 80 de ani. „Legendă!”
3
Petrolul a debutat cu victorie, iar Ricardo Sousa anunță: „Am vorbit cu președintele, ăsta e obiectivul!”
1
Ionel Dănciulescu a identificat marea problemă a lui Dinamo: „Nu funcționează”
1
Nuno Campos reclamă: „Nedrept! Cred că toată lumea poate vedea”
2
Știri din fotbal internațional
SINGURUL fotbalist care nu dă mâna cu Donald Trump la ceremonia de premiere
0
Rodri, desemnat cel mai bun jucător al Campionatului Mondial: „Am învins o mare Argentină, cu cel mai bun din istorie”
0
Scene stânjenitoare cu Donald Trump la premiere: Infantino s-a chinuit în zadar să-l dea la o parte
0
Argentinianul a fost eliminat DUPĂ meci pentru gesturi sălbatice!
0
Lifestyle
Cum nu s-a mai văzut în istoria fotbalului! » Atmosferă de Hollywood la Spania - Argentina, Tom Cruise a ridicat în picioare stadionul: „Aceasta este măreția!”
1
De la RO-Alert, la o atmosferă incendiară » Mesaj trivial cât toată peluza + moment de reculegere ignorat
0
Dinamo și-a recolantat autocarul, ca să scape de vișiniu! Gafa care sare în ochi
17
Lewis Hamilton și-a lovit omul în boxele Ferrari
0
Economia Germaniei e atât de jos încât își deschide magazinele și duminică, ...
Libertatea
Cum arătau vacanțele românilor la mare în comunism. Discoteci, concursuri ...
Adevărul
Unde își sărbătorește Ilie Năstase aniversarea de 80 de ani: „Sunt aici, la ...
GSP SPECIAL
John Lough, fost reprezentant NATO la Moscova: „Rusia va fi în căutarea ...
Libertatea
Bravo, încă un gigist (că văd că numele Fîcîsîbîului te deranjeaza) mărturisit pe forum... Doi în total, adică chiar mai mulți dacă eticheta de Fîcîsîbî i-o punem (și cred că da, i-o punem) și Danei Oana... Băi, și dacă ăștia chiar fac miting pentru Gigi?!
Hai nu mai delira, n-a fost nimeni legitimat neregulamentar, s-a schimbat regulamentul. Thks Burleanu :)))
Armata nu a cedat-o ciobanului, a cedat-o lui nea Viorel Paunescu. In rest...nici Gheorghe nu putea avea palmaresul, nici Copos etc
Un rapidist adevarat nu sustinea steaua. Restul e gargara.
nu intelegi . noi fcsbistii ne bucuram ce pierde clona csa regal . in rest oricum *** *** pe rapid
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Hai nu mai delira, n-a fost nimeni legitimat neregulamentar, s-a schimbat regulamentul. Thks Burleanu :)))
nu intelegi . noi fcsbistii ne bucuram ce pierde clona csa regal . in rest oricum ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Un rapidist adevarat nu sustinea steaua. Restul e gargara.
Armata este scutul de nădejde al unei țări. Fără cai ferate nu se poate, vezi cazul Germaniei în ww2. Avem deja F16, până în 2020 CFR trebuie să monteze bariere la toate trecerile de nivel. Eu zic că s-a rezolvat:))
Unde e onoarea? ..acolo unde e onoarea si celorlati hateri sustinatori ai fc martorii lui talpan.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.