Alte știri din fotbal
Csikszereda a pierdut amicalul în fața nou-promovatei din Cehia
0
Ricardo Sousa s-a decis » Ultimele detalii după cantonamentul din Polonia al celor de la Petrolul
0
Mihai Stoica susține că luni va avea loc prezentarea celor doi fotbaliști la FCSB
3
Rezultatul obținut de CFR Cluj în cel de-al doilea amical al verii
0
Știri din fotbal internațional
Marea favorită Franța s-a chinuit teribil cu Paraguay: un penalty a făcut diferența! Cine îl așteaptă pe Mbappe în sferturile de finală
2
Harry Kane, la 40 de ani de la „Mâna lui Dumnezeu”: „Acum e momentul”
0
Kylian Mbappe l-a egalat pe Didier Deschamps
0
Brahim Diaz a doborât un record vechi de 28 de ani la Campionatul Mondial
0
Lifestyle
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Interzis minorilor! Dua Lipa a îmbrăcat tricoul lui Napoli, apoi s-a fotografiat complet goală în cadă: „Raiul pe Pământ”
6
Argentinianul Juan Bauza s-a însurat cu Francesca la Craiova » A avut nevoie de traducere ca să înțeleagă jurământul
1
Donald Trump, „șocat” de faptul că zeci de milioane de iranieni îl plâng pe ...
Libertatea
Vacanță ieftină în Europa, la Mediterana. Bere mai ieftină ca în Mamaia și ...
Adevărul
Ce se întâmplă cu stadionul pe care Hagi a jucat ultimul meci la Steaua ...
GSP SPECIAL
Chris Caffery, chitaristul trupei americane Savatage: „Sunt foarte puține ...
Libertatea
Ptr time era mesajul. Cred ca ai fi facut cariera la festovalul cantarea Romaniei !
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bai stramutatul lesinat de patriot nu mosierul gigi becali et co au construit centrala atomica sau portiile de fier ca daca nu era asa ii costa de 10 pro mai mult kw pe romanul din Romania asa ca also mai mele cu sabloanele sunt convins ca genul tau ar fi facut cariera in biroul politic inainte de 90. Esti in hei rupist extraordinar ! EU personal nu am mai cazul in activist ca tine. Pari trompetist
Analfabetismul funcțional este destul de răspândit...dar, vestea bună este că mai ai ceva șanse...
Apar gigistii extrem de prosti, fara ei nu se poate.
Aa, păi nu, sigur nu... Vouă trebuie să vi se traducă din română în română...și eventual să vi se și deseneze...
Incredibil, ireal, aiuritor! La 31 de ani de la revolutie, in democratie si UE, avem parte de un comunicat de presa plin de invatatminte marxist-leniniste, din partea Clubului Sportiv Anacronic - CSA, creat abuziv de armata sovietica in 1947. Se vorbeste despre misiunea istorica a armatei revolutionare in promovarea imaginii tarii prin sportul militar, bla, bla, bla. Adica exact ca in anii "40, cand au aparut aberatiile sportive militarizate staliniste CSA si Dinamo! Despre situatia jenanta cu insubordonarea lui Talpan si pretentiile lui de comandant suprem, no comment!
Nu cred ca se refera la Talpan !! Daca ar fi asa, in locul ministrului as da un pic de pamant cu seful CSA Steaua !! Clubul sportiv este sub comanda ministerului, iar opinia unui jurist din minister care s-a luptat ca un leu pentru interesele acestui club, nu poate fi indiferenta !!
Voi asta ati inteles!?! Vai de capul vostru. Se refera la acei ca si vOI care patati numele Steaua Bucuresti care il tot asociati cu fcsb. Si cu privire la Talpan, comandandul Steaua Hancu a zis acum cateva zile ca este 100% in spatele domnulu Talpan. Vai de capul vostru de oi analfabete ce sunteti, toti cei de la gigisepe.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.