Alte știri din fotbal
Mircea Sandu nu s-a ferit după ce România a ratat calificarea la Mondial: „Sunt scârbit”
0
MM Stoica a dezvăluit de ce s-a opus transferului lui Louis Munteanu la FCSB: „Eu văd altfel jocul”
0
Schimbare » Cine transmite la TV Slovacia - România, amical fără Mircea Lucescu pe bancă
0
Cad pe capete! După Pușcaș și Karamoko, încă un titular de la Dinamo s-a accidentat
4
Știri din fotbal internațional
Fostul campion mondial riscă închisoarea în Germania
0
Salah a renunțat la un megabonus » Ce sumă trebuia să-i dea Liverpool
0
Noua apărare a Interului? Gazzetta dello Sport prezintă țintele lui Cristi Chivu
0
„Cocoșii” au America de Sud la degetul mic » Ce l-a enervat pe Deschamps: „Ăsta nu e fotbal american!”
2
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Trump anunță reluarea parțială a traficului prin Strâmtoarea Ormuz și o ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Procurorul care a luat șpagă 10 tone de motorină vrea prescripție sau ...
Libertatea
Explica tu cu "inteligenta" ta notorie cam pe unde a practicat fotbal CSA in perioada 2003-2017.
Evident ca ziaricii bholii o dau cum le convine.Nu lui Talpan s-a adresat comunicatul CSA Steaua Bucuresti! CI VOUA si altora ca voi ,gsp!
Uite, chiar tu spui ca locul CSA este in Liga 4. Bravo! Un om sincer merita sa fie felicitat!
tu esti prostul suprem !
Nu e decizie finala, pampalaule. Respectati voi, FîCîSîBî-istii, deciziile instantelor: FC FCSB nu a fost niciodată Steaua București (decizie finală).
Limbaj comunist cap coadă! Doar că la bolșevici nu vorbea un colonel de capul lui, cum lasă ăștia să se înteleagă. Pare că nu e ordine-n cazarmă. Nasol.
Ești prost, Lașlaș! Comunicatul nu se referă la Talpan ci la entități dubioase, precum FC FCSB și GSPeste, care încearcă să întrețină confuzia între Steaua București și impostoarea pe care tu (și alți proști) o susți.
doar că Jiji își dă cu părerea pe banii lui, despre clubul lui
Intolerabil ca la 31 de ani de la revoluție sa mai existe încă sinistrele UM sportive sovietoide CSA și Dinamo, doar in România! Respingător, dezgustător, degradant, ca se mai găsesc destui rătăciți care sa sprijine, aplaude și susține aceste triste relicve ale stalinismului in sport!
da ,mare nivel !:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.