Alte știri din fotbal
Reacția soției lui Mircea Lucescu după ce selecționerul a fost transportat la spital: „Așteptăm informații”
0
Pancu, prima decizie aspră la CFR: „Te duci acasă! L-am scos din lot”. Ce a urmat
0
Filmul evenimentelor de la antrenament » Ce a pățit Mircea Lucescu în această dimineață
0
Mihai Toma, dezamăgit după ratarea obiectivului: „Ne pregătim pentru asta”
0
Știri din fotbal internațional
Obiectivul lui Chivu: „Lautaro contra Romei” » Decizia antrenorului în privința argentinianului
0
La centru va fi „inamicul” nemților! » Bild anunță un dezastru: „Se profilează o furie imensă”
0
Incident tragic la redeschiderea stadionului „Azteca” » Persoană decedată în tribune
0
Galatasaray insistă pentru titularul din Turcia - România: 10 milioane de euro
10
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Culisele unui scandal major la echipa națională a României. „Ne-a luat Hagi ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Ma si mir cat de caraghios e toparlanul ala, care *** STAPANULUI LUI si anume pe aia in care gb, stapanul lui, declara RASPICAT CA fc fcsb NU E STEAUA !!! In rest poate sterge si praful inaintea lui gb !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
imi pun nik ul tau...:)... da ce eu am zis ca nu ia bani acum? puneti ochelari..
Cat adevar graieste baietasul asta... "Eu m-am bucurat la meciurile cu Ajax și Chelsea. Parcă și Sudul a fost atunci pe teren și s-a bucurat. Fiecare e liber să aleagă ce vrea." :))))))))))))))))))))))). Nu e domneeeeee' ... din 2003, Sudul n-a fost cu Steaua ca ei nu il inghit pe Becali... au uitat oamenii cand mancau din mana oierului, acum baietii sunt bazati. Si la anu' tot in liga a-4 a o sa fiti... si tot cam la fel de bazati. Asta in cazul in care nu va face FRF-ul vreo surpriza sa va bage-n Liga a 3-a... ca vad ca tot incepeti procese prin m@rtalogul ala de Talpan... ati uitat ca pe teren ati fost praf si pulbere.
da in oglinda te uiti, donkey?
Eu ma uit la figura oierului infractor si imi dau seama ce prosti pot sa fie slujitorii lui
respect
Vazi...asa si eu..Intr-o parte nu sunt de acord cu el...an alta da...civilizat, ca se poate si asa..:::). Acum la modul serios, asta e un om dereglat, pornit pe capatuire, iar mijloacele prin care se poate face cunoscut, sunt procesele rasunatoare cu ...dusmanii. Asta reclama pe toata lumea, inclusiv colegii si superiorii. Doar daca te uiti la figura lui si iti dai seama ca are o problema.
s-a vazut la tv, ce-o tot intorci? si din liga 4, unde clona va juca pana la desfiintare, AFARA
Am inteles...in speta cu FCSB, esti de acord cu el ,...in aia cu rapid..nu prea. Curat obiectiv..::)
:))) nu e idolul meu, dar iti spun sincer , ca tot e respectivul jurist, avem si noi mintea necesara sa judecam pe fiecare speta in parte. Intr-o parte sunt de acord cu el, pe de alta parte nu. Frumos, civilizat. Pentru ca se poate si asa.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.