Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
De nicăieri! Casemiro și-a luat rămas bun de la fanii lui Manchester United: „Un capitol încheiat din viață!”
0
Cristi Chivu are acordul jucătorului: negocieri dure cu PSV
1
Accidentat, Florin Andone a semnat un nou contract
0
Antrenorul lui Dinamo Zagreb a remarcat un singur jucător de la FCSB: „Cel mai periculos”
1
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
2
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Fermierii au o idee simplă care poate salva hrana românească: „Clientul ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Cum vrea Trump să controleze bucăți din Groenlanda fără să o anexeze
Libertatea
IN SFARSIT UN ARTICOL OBIECTIV DIN ULTIMELE 6 TURNEE FINALE 5 AM RATAT SI IN 2008 SA NU UITAM "GOLUL LUI GOIAN DIN OFF SIDE PT CA FARA ACELE 3 PUNCTE NU NE CALIFICAM NICI ATUNCI!!!" -NU NE PUTEM CONSIDERA IN NICI O ERA NATIE MARE DE FOTBAL PT FAPTUL DOAR CA IN 94 AM TERMINAT PE UNUL DINTRE LOCURILE 5-8 MAI EXACT LOCUL 6!!!!!!! -MA APUCA RASUL SI ACUM CITIIND CA NE CALIFICAM LA MONDIALELE DIN 2014 PAI CUM SCRIE IN ARTICOL DEOCAMDATA AVEM INCA "SANSE TEORETICE" DAR IN CURAND % CA SI DE OBICEI O SA FIE SI MAI MIC PANA CAND O SA AJUNGEM LA UN PROCENT MIRACULOS: INCA AVEM 1% SANSE IN CAZUL SI DUPA SCENARIUL DIN BUCURESTI!!!!!!!
Drama e ca nici Generatia de Aur n-a obtinut vreo performanta afara de cea de a ne califica aproape turneu de turneu final. Caci sa fim sinceri, un sfert de finala nu e ceva cu care sa te lauzi in afara granitelor. Bulgarii au semifinala, grecii titlu european, fosti iugoslavi au semifinale, iar ungurii au avut perioada lor de glorie cu doua finale de mondial. Turcii, semifinala si ei. Ma opresc la zona asta a Europei, in vest nici n-are sens sa deschidem subiectul. In concluzie raportat la fotbalul nostru si atat hagi si ai lui merita statuie. La nivel european/mondial stam modest rau insa. Ziceam ca e o drama fiindca astia de azi nu ajung nici la degetul mic al lui Hagi & co.
Eu zic sa cautam cat se mai gasesc cd-urile cu meciurile nationalei din acei ani si in timpul viitoarelor campionate mondiale si europene sa ne mai uitam la cate unul, sa creada vecinii ca suntem si noi in rand cu lumea...Stima.
nu mai este necesar sa o prezinte gsp. au prezentat-o sandu si dragomir
Ce-am ajuns ...:( Penibil!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.