Alte știri din fotbal
FC Botoșani - Oțelul » Duel la limită în play-out
0
Corvinul a mai făcut un pas spre promovare pe terenul Stelei! Când poate fi matematic în Superliga
1
Ionuț Popa, omagiat de fanii Politehnicii Iași în pragul aniversării clubului
0
Mutare de impact! A semnat înainte de derby-ul CFR Cluj - U Cluj: „Ne bucurăm că te întorci acasă”
0
Știri din fotbal internațional
Doi foști adversari ai României ar putea fi antrenați de Cristi Chivu! » Nume nou pe lista de transferuri la Inter
0
Eyupspor - Gaziantep, în runda 31 din campionatul Turciei » Rădoi, foarte activ pe bancă
0
Radu Drăgușin, folosit ca un bancomat » „Mulți bani au fost risipiți pentru a finanța contracte dezamăgitoare!”
0
Mesajul disperat transmis de fostul campion mondial: „Mi-aș da un deget ca să mă mai întorc! Eram bolnav...”
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Scandal între Italia și Elveția: Roma refuză să plătească spitalizarea ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un bărbat din Galați a filmat exploziile atacului din Ucraina: „Motorul s-a ...
Libertatea
Ce plânge toată lumea acum! Ce se caină! Dar cum se dădeau cocoși, mai ales 5teliștii!, când se plângeau rapidiștii că au fost furați de arbitri cu Heerenveen! Țineți minte? Nu se dă penalty la un fault clar asupra lui Duarte și ăia înscriu pe contraatac (în loc de 0:4 ar fi fost 1:3), iar în retur golul perfect valabil marcat de Roman e anulat aiurea (la 2:0 Rapidul era calificat). Ei atunci se spunea că rapidiștii ”se victimizează”!... Acum vedeți cum e să te macine arbitru?
daca nu plangi putin nu faci nimic... hai sa fim barbati si sa privim inainte... faptul ca fluiera la fiecare cazatura a olandezilor ne-a mancat meciul nu un penalty neacordat intr-un moment in care eram deja infranti.
si eu sunt de acord ca trebuiau selectionati mai multi de la Rapid. Dupa ce meci ati facut contra Stelei, lesinand sistematic prin iarba, trebuiau vreo 20 la nationala.
Ce mai vrea si petarda asta... A fost muci. Cu asemenea selectie n-avem nicio sansa la calificare.
a cam fost penalty,dar daca o luam asa si pentru olandezi a fost un penalty neacordat la impingerea marlaneasca a lui rat...
stai frate linistit ca ia jucator de la CFR in locul lui....au da n are cum ca aia sunt straini toti si n au om ROMAN pe post
Te-a tras dupa ce l-ai depasit....esti si penibil.....la cate trageri sint in careu.....tre sa dea la fiecare 11 m??????????????
Dupa razboi, multi ...
Tu gura ba, ciocul mic si joc de glezne! Sarea mingea din tine ca din coltul mesei si mai ai pretentii acum? Lasa ca-si revine Deac si nu mai pupi tu echipa nationala. Tu-ti fata aia de Weceu!
NIKE sau adidas
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.