Alte știri din fotbal
A căzut nocturna în Oțelul - Csikszereda » Panică pentru gălățeni: ce spune regulamentul
0
Ofri Arad încă nu a debutat la FCSB, însă a intrat deja în gura lui Becali: „L-am lăsat eu pe MM...”
0
CFR e pe val: al doilea transfer anunțat în 25 de minute
0
Ce a declarat Ofri Arad, noua achiziție de la FCSB, pentru presa din Israel: „Când am auzit că este vorba despre Steaua București, am simțit imediat ceva special”
0
Știri din fotbal internațional
Echipele de start în Al-Ittihad - Al-Okhdood » Marius Șumudică, duel pe terenul campioanei Arabiei Saudite
0
Anunț despre viitorul lui Carlo Ancelotti: „Ambele părți sunt interesate”
0
Alexandre Pato vrea să cumpere o echipă din Anglia
0
Cele 3 cuvinte cu care italienii îl descriu pe Cristi Chivu: „Luna Jocurilor Olimpice îi promite torțe de fericire!”
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Femeia care nu poate munci din cauza sânilor imenși, 34GG: „Oamenii îmi ...
Libertatea
Alisha Lehmann, cea mai sexy fotbalistă a lumii, a schimbat și echipa, și ...
Adevărul
Stupoare în arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Rusia a numit primele trei țări pe care le-ar lovi cu arme nucleare dacă ...
Libertatea
Un articol ....ridicol și fără rost !!! Pentru ce ați făcut asta dacă nu aveți obiectul ??? Păi Mutu a fost condamnat pentru ceva în legătură cu droguri??!! 25 % din fotbaliști au luat cel puțin odată substanțe interzise, unii de bună voie, alții fără să știe !!! Așa ați mâncat ... și cu presupuse scandări rasiste, așa ați scormonit .... și cu handbalul... ca să faceți pe deștepții !!! Sunteți janici și aberanți !!
Asta e un fel de Daum ca si ala era prieten cu COCA
Bine , și care ar fi pierderea ? Păi *** ăsta oricum nu știe nimic . E acolo doar pentru nume ...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Un *** a fost ales sa antreneze (si sa educe)echipa de tineret a Romaniei.Caz unic pe planeta,presedintele federatiei e un fost activist ***,antrenorul de tineret un *** iar consilierul federatiei un fost mecanic auto ! foarte frumos !macar drogangiul a fost un fotbalist celebru,dar presedintele si consilierul n au jucat vreodata fotbal,au jucat doar turca !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mutule, Mutule..... era o emisiune In puii mei cu o parodie Romania-insula Funa Futti cu Mutu si Florescu vedete, se gaseste pe you tube
SUPERB!Un fost si -posibuil-actual *** la conducerea unei nationale de fotbal a Romaniei!Viitorul arata foarte luninis....chiar ""incandescent""!Ce poate fi mai ""minunat""?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.