Comentarii (97)
enigmaticul
enigmaticul  •  01 Aprilie 2021, 16:01

Nu prea înțeleg despre ce baraj vorbiți aici? Barajul de la Vidraru sau de la Porțile de Fier? Voi sunteți întregi la minte? Ai jucat 3 meciuri din care 2 pierdute și vorbiți de baraj? Haideți să ne vedem lungul nasului! Nu vom fi prezenți nici la acest mondial, fiindcă vom mai pierdel cel puțin 2-3 meciuri.

bodrin
bodrin  •  01 Aprilie 2021, 15:59
Postat de submarina pe 01 Aprilie 2021, 09:16

Situația este scăpată de sub control. Iar unul care ar putea-o repara este Gică Hagi, el poate tăia în viu.

Și unde va găsi Hagi ceva viu?

gesepescu
gesepescu  •  01 Aprilie 2021, 15:21
Postat de cata23 pe 01 Aprilie 2021, 13:51

Nu ai pierdut un meci. Ai pierdut in Islanda care nu bate pe nimeni, ai pierdut 4-0 in Norvegia, ai luat 3 goluri si penalty cu Belarus, ti-a dat Macedonia 2 intr-un minut si a mai avut ocazii de 4. Germania a venit si a jucat la mișto, a avut ocazii sa îți dea 7. Ti-a dat Armenia 3 si mai putea sa îți dea 4. Cu Radoi in 9 meciuri oficiale ai dat 11 goluri si ai luat 17, ai 2 victorii, 2 egaluri, 5 înfrângeri... portarii au fost cei mai buni de pe teren in 7 meciuri

exact. germania cam joaca la misto, umbla vorba ca nu prea ar vrea sa participe prin qatar. asta e palmaresul, fara anestezie

radu876
radu876  •  01 Aprilie 2021, 13:54

ce e asta, 1 aprilie? cum sa nu mai avem sanse? daca nord macedonia a batut in rfg, luxemburg a batut nu mai stiu unde, parca in irlanda, malta a scos egal undeva, parca in slovacia, tara calificata la euro... pai noi de ce sa nu mergem in qatar?

cata23
cata23  •  01 Aprilie 2021, 13:51
Postat de ertyuiop pe 01 Aprilie 2021, 13:30

Am pierdut un meci cu Armenia si s-a declansat jihadul, e clar ca nu se poate construi NIMIC in Romania!

3605677219656718
Marius Butingher  •  01 Aprilie 2021, 13:47

e bine,,,am scapat de o grija,,in Dubai e prea cald,,multe camile,,desert,,,mai bine la noi pe Cocioc,ne ghiorlanim in divia A.B,pariuri,,comentarii,mai o tica,,o berica,avem fotbaliatori valorosi,cu bmw,audi,ferarii,dacia l-e pute,gagici numai siliconate,,rupem banca de rezerva pe la italieni,turci,la nationala pute,,antrenorii fac sedinte foto in ungaria si guguslandia,vedete ***. Bravo Romania,,,

ertyuiop
ertyuiop  •  01 Aprilie 2021, 13:42

Macedonia a batut Germania?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ertyuiop
ertyuiop  •  01 Aprilie 2021, 13:30

258213349312808
Bun Bunedcu  •  01 Aprilie 2021, 12:39

Abia dacă vom prinde locul 3. Ok, capra vecinului s-a dovedit a fi eficientă, dar tot noi suntem echipa care a luat două goluri în 7 minute, pe teren propriu, de la Macedonia de Nord. L