Alte știri din fotbal
Marius Coman, șocat de leșinul lui Lucescu: „Nu m-am simțit bine câteva ore”
0
FCSB a avut de departe cel mai mare profit în 2025, dar la bani din sponsorizări regina din Superliga este alta!
0
A explicat cum s-a ajuns la o asemenea eroare a lui Aioani: „Vor mai fi astfel de greșeli”
0
Steaua - Chindia Târgoviște » Ocazie mare ratată de Chipirliu
0
Știri din fotbal internațional
Soția internaționalului Spaniei a spus ce o ține în formă maximă: „Fetelor, 3 ore pe săptămână!”
0
Gianluigi Buffon a decis și el să demisioneze, după gestul șefului Federației din Italia: „Așa este corect”
7
Messi, Ronaldo, Mbappe și Vinicius apar împreună în noua reclamă cu trimitere la Campionatul Mondial: cine câștigă „jocul”
0
Jurnalistul italian a trăit o experiență neobișnuită la Zenica: „Trebuie să vă povestesc ce mi s-a întâmplat”
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Doliu în Oradea! Un medic a murit la 51 de ani după ce a suferit un ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
"prost e cine da, nu cine cere" spune o vorba din strabuni. Daca nu ma insel Begu si Niculescu vor juca cam la aceeasi ora cu acest meci, caz in care nu doar ca nu mi-as fi deplasat fizicul la stadion nici macar daca era la cateva minute de mine pe National Arena, dar nici macar in pauzele dintre seturi nu as shimba canalul sa vad cat e scorul. Oricum ne bat aia de ne asculta cu urechea, si chiar si daca i-am invinge noi, tot aia e, e doar un amical, miza zero.
samsarie de Ardeal, bisnita din fruncea tarii, asa au reusit marile echipe de fotbal are ardealului sa ajunga toate in insolventa, retrogradate si aproape de faliment U CLuj, CFR CLuj, Brasov, ASa Miuresh hahaha
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.