Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Gătitul ca în Epoca de Piatră a devenit o modă globală: bucătari din ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un general român, fost comandant NATO, critică dur neinterceptarea dronei ...
Libertatea
Nationala e condusa de un idiot. Noi cu fatai in atac in campania precedenta, playmaker mutu(inlocuit cu sanmartean), pe benzi popa si torje eram de NEOPRIT. 2 jucatori care RUP, cu o viteza senzationala care puteau sa si coboare. Un bourceanu sau sau pintilii la inchidere(fara rol ofensiv) ar fi asigurat stabilitatea echipei. Dar asa selectioner, asa nonvaloare umana, acum l-a adus pe idiotul de rachita. Sa se spele cu nationala lui de barbut pe cap.
Nu merita! Vrea doar sa doboare recordul lui Hagi. Mai vedem noi daca merita dupa inca 4-5 meciuri bune, atunci da.
Asa-i , Pirlo la varsta lui nu mai e gloaba , e "superjucator."
Bineninteles ca Mutu merita !!!! Chemati-l , c-apoi dupa meci se va duce in primul bar (care-l primeste) ...unde se va face praf si pulbere de beat si va mai trage dupa el inca vreo 2-3 "tinere sperante" :)))
ce sa facem cu toate gloabele de 35 de ani...
dac era Mutu , chemat si juca eram la Mondiale. Cred ca e timpul sa fie chemat!
La mijloc Sanmartean si...
Daaaaaaa. Mooooooooo3333333 piti barbut, o c@r1catur@ de om.
Cum ar fi un atac cu Lazar , Chipciu , Popa , Mutu ? Sau altul in locul lui Mutu.... _____________________ Mutu daca-si va continua forma de la meciul asta ar trebui chemat.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.