Alte știri din fotbal
Echipe de start la Rapid - Dinamo, derby cu gândul la titlu » ECHIPELE DE START: titular în premieră pentru Kopic!
11
Derapaje rasiste incalificabile și „bombe” la metrou » Ce-a făcut galeria lui Dinamo în drum spre Giulești
4
Oțelul - Csikszereda, în prima etapă din play-out » Două goluri în 15 minute!
1
FC Argeș a stabilit suma de transfer a lui Mario Tudose
0
Știri din fotbal internațional
Decizia luată de Inter, după meciul cu scandal din Serie A
0
PSV - Nijmegen, în etapa 27 din Eredivisie » Dennis Man e titular
0
Goztepe - Alanyaspor » Ianis Hagi restabilește egalitatea
0
Expertul a dat verdictul la cele mai controversate faze din Inter - Atalanta: „Episod subiectiv, VAR a procedat corect”
0
Lifestyle
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
4
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a logodit la 20 de ani de la fotografia care a uimit lumea
1
Forbes a publicat topul miliardarilor pe anul 2026 » Pe ce loc se clasează Ion Țiriac după ce averea lui a crescut
2
De ce spune Volodimir Zelenski că negocierile de pace în Ucraina devin din ...
Libertatea
Povestea româncei care testează limitele mecanicii cuantice la 1.400 de ...
Adevărul
„Masa musculară, organul longevității!” » De ce trebuie să mărim doza de ...
GSP SPECIAL
Ce face fiul antrenorului Steve McClaren, care era la Middlesbrough când a ...
Libertatea
Poate s-au uitat baietii pe gsp.ro, ca nici acolo nu se scria nimic in timp real despre lupta cu Israel si Ungaria.
Nu-l iubesc pe Burleanu...dar pune-te in situatia lui....nu poti sa nu zici nimic, ca atunci clar esti vinovat...nu potis a zici ca fotbalistii tai sunt niste batuti in cap care nu sunt atenti, sau nu pricep, ce l-=i se spune.....ca, altii nu ai....deci ce variante ai ? Pune-te si in situatia celor de la federatie...tu cum ai proceda ?
Contra trebuia pus pe jar dupa egalul de acasa cu Muntenegru si avertizat dupa declaratia: "Nu suntem obligati sa invingem" declaratia dinaintea meciului cu Serbia de acasa. Pai cum poti sa spui asemenea lucruri cand victoria era mai mult decat obligatorie? Mentalitate de antrenor mic si fara ambitii mari, un antrenor bun ptr. echipe fara obiective.
Bai *** nu mai aveti ce scrie prin ziare si incepeti cu prosti ... Asta este valoarea , atat sa putut , ce trebuie sa facem atata tamtam ca nu am mai dat 1 gol . Lui Contra nici nu i sa uscat cerneala pe contract si deja ii faceti transfer la alta echipa ... ***...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
hai ca esti penibil.. daum nu a fost bun,contra nu e bun dar nimeni nu vede ca nu avem jucatori
astia de la ce fura nici nu ma mir ca sunt habarnisti.. daca le pasa de nationala trebuiau sa stie fara sa ii anunte federatia..
Dupa razboi multi viteji s-arata! Dupa un gol de...portar practic, dupa 11m aparat in extremis(bravo Tataruseanu) dupa niste balbe in aparare de care am scapat cu noroc ,dupa norocul ca adversarul n-a avut 3-4 vedete, vii si te umfli in pene(partea nevricoasa) ca n-ai dat goluri multe. Sa ne vedem lungul nasului ca mai e mult pana departe.
Niciun FîCîSîBî-ist la lot -> atac la FRF. Pe ei!
Atita timpcind """"antrenorul" iti baga in cap ca te poti califica si fara victorie ,nu inteleg de ce mai faceti calcule? Si daca am ajuns sa ne calificam dupa calcule.fratilor faceti economie de bani si sunati retragerea
Ţaţa Contra se ceartă cu jurnaliştii pe tema căderii în urna a IV-a. Nimeni nu-l întreabă de ce echipa joacă mediocră, de ce marcăm întâmplător, de ce pensionarul Săpunaru sare la gâtul atacanţilor adverşi în careu, de ce echipa joacă maxim 30 de minute tot meciul ! Cu astfel de antrenor nu ne calificăm 100 de ani nicăieri ! Du-te Contra, du-te ! Ia-l şi pe Dică !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.