Alte știri din fotbal
S-a încăpățânat să gafeze: Epassy, două greșeli la faza în care Petrolul a egalat-o pe Dinamo
0
Metaloglobus a vândut PRIMUL jucător din istorie! Suma e infimă
0
Mesajul lui Darius Olaru la o zi după eliminarea din Europa League: „Mulțumim pentru sprijin”
0
Ce a afișat PCH în memoria suporterilor decedați ai celor de la PAOK: „Rămâneți puternici!”
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, golul #961: cum a înscris astăzi, în campionat
0
Câți bani a obținut FCSB din participarea în grupa unică Europa League
1
Mărturia chirurgului care l-a operat pe unul dintre fanii lui PAOK rănit în accidentul din Timiș: „E un miracol că a supraviețuit, dar...”
0
Chivu face „hattrick-ul” la Inter » „Conduce cu claritate, entuziasm, determinare și arată perspicacitate tactică”
3
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Mobilizare pentru Autostrada Bucureștiului: circulăm la vară pe A0 între A2 ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Volodimir Zelenski a vorbit cu Nicușor Dan despre energia din Ucraina: ...
Libertatea
Burleanu are 1 lucru de facut: cand fc fcsb pierde si ultima cale de atac la curtea de apel, sa dispuna imediat dezafilierea clonei fc fcsb de la lpf si sa notifice imediat uefa despre decizia finala a justitiei.
Ce om fals!!!Cum poate spune că nu știe nimic de serviciile secrete cand toata lumea stie ca pe Burleanu,la pus Vasile Dincu viitorul lui nas de cununie!!!!!Paraschive nici usturoi n ai mâncat,nici gura nu ti miroase,nu i asa?????
Adica Gica Popescu, omul ala integru, onest, cinstit si altruist a ajuns spaima lui Burleanu&Co, iar GSP "pleaca" urechea la fabulatiile astuia. Asta e "sursele GSP". Gica Popescu s-a suparat pe Iordanescu pentru ca nu a putut sa-l fraiereasca cu vinzarea de imobil. Si abia atunci i s-a pus pata pe Iordanescu ca lucra la FRF, adica in subordinea lui Burleanu. Iar GSP (pentru ca Ioanitoaia nu-l inghite deloc pe Burleanu) il ridica in slavi pe Popescu, o *** de om ce-si terfeleste putina calitatea de fost jucator la Barca cu mizeriile astea. Si un *** cred ca ar avea mai multa coloana.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Se mai demonteaza un mit cu privire la implicarea seviciilor secrete (da bine, are rezonanta, mister!) in alegerea presedintelui FRF, mit creat de d-nii ziaristi in incercarea de a l scoate pe d l G. Popescu ´basma curata´. Dosarul Transferurilor a avut anumite date de judecata si a coincins data apelului cu perziua alegerilor la FRF. Doua lucruri paralele! Dar daca FRF ar fi pus alegerile mai devreme si d-l G.Popescu ar fi devenit presedinte, tot ar fi fost arestat in dosarul transferurilor!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.