Alte știri din fotbal
Olanda a scris istorie după ce a spulberat Suedia » A bătut recordul Braziliei lui Pele, dar există un paradox
0
A jucat 6 meciuri în sezonul trecut din Superliga și pleacă în Belgia
0
Ultimele informații de la FCSB: „Luni îi facem ofertă” + „El e «bombă»”
2
MM Stoica, detalii din interior despre transferul ratat de FCSB: „Toate cele 3 opinii au coincis”
4
Știri din fotbal internațional
Reporterii Gazetei au dat nas în nas cu celebra Larissa Riquelme la San Francisco » Mai numeroși, turcii au fost dominați de suporterii din Paraguay
0
Titularul Spaniei nu-i ia de sus pe saudiți: „Chiar dacă nu sunt cunoscuți în Europa”
0
Drama internaționalului portughez: „Credeam că nu o să mai pot merge”
0
Probleme de lot pentru Belgia » Arma numărul 1 s-a gripat
0
Lifestyle
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
5
Apariție incendiară! Cea mai frumoasă fotbalistă din România a făcut senzație pe plajă
4
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
1
Novak Djokovic, întâlnire neașteptată cu una dintre cele mai în vogă artiste: „Ce mică e lumea!”
3
Cu cifrele pe masă. Rezultatele politice ale puciștilor PNL care au dat în ...
Libertatea
Despăgubiri pentru Autostrada A8. Un fost primar primește 1,1 milioane lei ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Masacrul de la Mers-el-Kébir. Decizia brutală a lui Winston Churchill de a ...
Libertatea
cred ca ziaristii sportivi vor tot timpul subiecte de scandal...in mod clar coman nu s-a propus la nationala si nici nu a zis ca ar fi trebuit sa fie acolo...a spus doar adevarul...in momentul de fata nu merita sa fie convocat....pacat ca in perioda cand era cel mai bun portar in Romania, juca mereu Lobont, preferat de Piturca. Bfata Comane, Fortza Rapid!
fix tu mai lipseai pe acolo, nus destui portari in forma, tatarusanu, pantilimon, bornescu, popa, plesca, minca, lung jr, stanca, etc
de ce naiba nu postati toate comentariile...doar cele care va convin le postati?
astia care se dau meri rapidisti sa nu mai comenteze aiurea sa isi vada de treaba lor si sa sustina echipa si implicit toti jucatorii echipei...cand era bornescu la craiova ne facea in toate felurile acum nu mai tineti minte asta....si in plus bozovici si lazar la fiecare prelungire de contract au vrut bani mai multi si ameninta ca pleaca iar de rui duarte nu mai vorbec...ar trebui sustinuti toti jucatorii Rapidului pt k de aceea iubim rapidul(asta doar in cazurile suporterilor adevarati)
TU NU MERITI NICI GIULESTIUL DAR, ASTA ESTE, ESTI FINUL LU' BAIATUL LU' TATICU'...
daca jucai la timisoara meritai sa fii...:)))
Domnule Coman nu realizezi ca vremea ta a trecut ce te mai bagi in seama,doar sa le cari bagajele la jucatori cu aparatul in poarta a trecut de mult.Mai bine vezi de afceri ca cu fotbalul ai cam terminato.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.