Alte știri din fotbal
Banii în 24h sau excluderea din cupele europene!
0
Noul coechipier al lui Gnahore la FCSB: „Eu n-aș face niciodată ce a făcut el” + „Până în decembrie sunt aici 100%. După aceea, vedem”
0
FCSB a făcut ofertă de 800.000 de euro » El e jucătorul-vedetă dorit de roș-albaștri: „Îl urmărim de mult”
4
Mihai Stoica dinamitează începutul sezonului: „FCSB e favorită la titlu, nu Craiova! Fără discuții” » Ce cred bookmakerii
22
Știri din fotbal internațional
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
0
Campion mondial, dus la urgențe! » Medicii i-au găsit probleme grave fostului coleg al lui Cristiano Ronaldo
0
Youri Tielemans a semnat cu Manchester United până în 2031
0
Scandal în Belgia, după ce a apărut rezultatul investigațiilor medicale efectuate de Courtois
3
Lifestyle
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
0
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Vinicius s-a împăcat cu Virginia » Fotografia „interzisă” care i-a dat de gol
2
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din istoria fotbalului românesc nu a fost abandonată
11
Ce s-a vorbit în spatele ușilor închise la Cotroceni: variantele de premier ...
Libertatea
Motivul pentru care Marian Ceaușescu l-a urmărit pe Ilie Bolojan cu o cușcă ...
Adevărul
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din ...
GSP SPECIAL
Cod galben de ploi torențiale, vânt puternic, descărcări electrice și ...
Libertatea
De ancheta DNA-ului impotriva fratilor negoita ce ne puteti spune?
Trage-ti o palma, poate te trezesti! Bati campii cu gratie! Mai ai frati pe acasa??? :)))
Trage-ti o palma, poate te trezesti! Bati campii cu gratie! Mai ai frati pe acasa??? :)))
Matale te-ai nascut azi?
'Un zero barat', care are spre surprinderea ta cele mai mari performante la nivel de nationala ca antrenor. Iti inteleg insa frustrarea, esti catel si totdeauana vei fi asa. Steaua si stelistii, fie ei antrenori sau jucatori, v-au dat ortava non-stop.
Iordănescu , acest monument de INCOMPETENȚĂ pus la cîrma Naționalei de clica stelistă de la FRF , Ligă , Comisii , clică care a acaparat fotbalul romînesc și î-l va duce de rîpă , nu mai are nici un "motiv" să nu-l bage pe cel mai bun atacant din țară (un atacant care CHIAR A DAT ȘI DĂ GOLURI) în echipă.
'Un zero barat', care are spre surprinderea ta cele mai mari performante la nivel de nationala ca antrenor. Iti inteleg insa frustrarea, esti catel si totdeauana vei fi asa. Steaua si stelistii, fie ei antrenori sau jucatori, v-au dar ortava non-stop.
sa speram ca o sa joace andone si keseru
Acum îmi dau seama de ce Dinamo s-a ferit din calea lui Alibec. Știindu-i mâna învelită în "rășină ușoară, dar dură", n-au vrut să riște nimic. Mai bine să marcheze decât să le facă botu' franjuri.
Iordanescu si doctorasul nou de urzici au ramas cu gura cascata la verdictul lui Pierluigi Collina. Cum sa ramana acasa ALIBEC si ANDONE , cand ai o gramada de petarde in lotul de 28.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.