romeo_daniel7  •  12 Noiembrie 2013, 15:23

Pate intra Cocis :-))) ..vad ca Florescu nu este in lot,de ce? Este accidentat :-))

xolv  •  12 Noiembrie 2013, 15:09

dace niculae un pressing de-i omoara pe greci. Dinule, lasa-ne!

s0ny18
s0ny18  •  12 Noiembrie 2013, 15:06

Gaman e gluma? lasa ca Luchin si Grigorie sunt scule !! tin Dinamo in spate ! ca la ultimul meci. Daca nu erau ei mai castiga un punct si dinamovistii.

marius2005
marius2005  •  12 Noiembrie 2013, 14:59
Postat de atrickshot pe 12 Noiembrie 2013, 13:52

Poate nu m-am exprimat cum trebuie, ma refer ca echipa romaneasca, stiu ca si altii sunt in situatii mai dezastruase, dar eu ma refer strict la echipele romanesti . Daca tie ca suporter al unei echipe intr-o competitie europeana iti e de ajuns 2 egaluri sau 1 egal si o victorie in toata campania de calificare e treaba ta, dar eu sunt de parere ca mai bine stam acasa si invatam fotbal si dupa ne prezentam. Nu am nimic impotriva Stelei in afara de rivalitatea din campionat,ma bucur cand orice echipa romaneasca are rezultate bune , dar sa fim totusi realisti, nu e de ajuns si nu ar trebui sa ne multumeasca mediocritatea .

aici nu este vorba de mediocritate ptr ca nu ne putem compara cu echipe gen Chelsea Shalke ptr ca ei au investit in jucatori scumpi in fiecare an sa nu mai spunem si ce salarii dau ei si atunci tu vrei sa jucam de la egal la egal ??? Intradevar Stelei I se poate imputa rezultatele cu Basel dar daca stam si ne uitam ce valoare au unii jucatori de la ei pe piata transferurilor mai bine ne vedem de treaba si nu mai comentam din invidie !!!

cpt.ahab
cpt.ahab  •  12 Noiembrie 2013, 14:42
Postat de danyfaur2000 pe 12 Noiembrie 2013, 14:14

Penalty-ul ratat a fost in repriza a doua , la scorul de 1-1, imediat dupa golul egalizator al galezilor. De acord ca nu a fost doar vina lui Dinu la Kosice, Lung nu avea ce cauta in poarta la acel meci. Dar scuza aceasta nu il va face niciodata pe Dinu mare antrenor.

Dinu a gresit la acel meci nu numai pentru ca l-a introdus pe Lung, ci si pentru ca a crezut ca poate opri o echipa precum Cehia si Slovacia cu Sabau si Dorinel pe post de fundasi laterali!

marius2005
marius2005  •  12 Noiembrie 2013, 14:41
Postat de atrickshot pe 12 Noiembrie 2013, 14:19

Da cu 3 zaruri si joaca ce pica pe zaruri . Deci nu e noroc, e skill.

noroc a avut mister dinu cu cehoslovacia in acel 2-5 !!!

atrickshot
atrickshot  •  12 Noiembrie 2013, 14:19
Postat de claudiu120284 pe 12 Noiembrie 2013, 14:17

si celelalte trei calificari ale lui PIturca sunt tot din noroc!?

claudiu120284
claudiu120284  •  12 Noiembrie 2013, 14:17
Postat de inexistentus pe 12 Noiembrie 2013, 14:10

Daca ne vom califica va fi datorita norocului, nu inspiratiei si experientei lui Piturca.

danyfaur2000
danyfaur2000  •  12 Noiembrie 2013, 14:14
Postat de zurzu_zurzu pe 12 Noiembrie 2013, 11:28

Penaltiul ratat de Tra Galilor prin Bodin a fost in prima repriza la scorul de 1-0 pt galezi.La Bucuresti era 5-0 la pauza cu Dinu la timona.El a fost demis dupa scorul de la Kosice dupa ce a ascultat presa si l a introdus pe Lung in poarta.Sutul si golul ...Altii la 5 goluri luate si necalificari la nationala au stat bine mersi,pe Dinu nu l au iertat desi nu periclitase calificarea.