Alte știri din fotbal
Anderson Ceara, prima reacție după transferul la FCSB: „M-ați luat când mă îndoiam de mine”
0
Dorit de Becali la FCSB, Bogdan Andone a spus unde s-au împotmolit tratativele
0
Omul care l-a adus pe Zeljko Kopic la Dinamo rupe tăcerea: „La noi e o groapă fără fund în care toată lumea trebuie să arunce niște bani”
0
Cât costă 5% din acțiunile Universității Craiova: „Oferta e valabilă până când începe primul tur al Ligii Campionilor”
0
Știri din fotbal internațional
Mexic – Africa de Sud » Așteptarea a luat sfârșit: începe cel mai mare Campionat Mondial din istorie! Reporterii GSP transmit din Ciudad de Mexico
6
Au transformat Mondialul într-o fiesta mexicană » Spectacol extraordinar în deschidere: 80.000 de oameni la stadion de la 8 dimineața!
0
42 de lei o apă minerală, berea e lux » Prețuri care te sperie la Mexic - Africa de Sud, primul meci al Mondialului
2
Real Madrid le-a luat fața rivalelor Barcelona și Atletico » E așteptat de Mourinho pe „Bernabeu”
0
Lifestyle
Becali și Șucu construiesc de zor » Imaginile surprinse astăzi lângă București: asta l-a convins pe Pancu să semneze!
19
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
5
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Iranul fortifică de zor Insula Kharg după ce Trump a amenințat că o va ...
Libertatea
Controversele din jurul noii grile de salarizare reapar în spațiul public. ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Cine este miliardarul alături de care Simona Halep a fost surprinsă în ...
Libertatea
sall da este un roman care ar putea sa primeasca aceasta sarcina tanase pt ca este tanar si de perspectiva
Mutu ramane Mutu .. eu raman la parerea ca nu are cine sa ii ia locul .. doar el ar merita numaru 10 zic eu ..
da exista cineva care merita.Si acela este MUTU.nu va inteleg ce aveti cu el.el a fost singurul care joaca din aceasta generatie,el ne-a calificat la euro;).din cate tin minte tot e singurl roman care joaca, nu bine ci foarte bine in strainatate.asa ca nu mai dati repede vina pe el pt aceasta calificare ratata.nu el face echipa plus ca nu poate sa joace de unu singur.
dupa parerea mea cel mai compatibil si care se vede a fi in stare sa poarte tricoul cu nr 10 este Apostol ... este unul dintre putinii din "era" Lucescu care a aratat la fiecare meci cate ceva si care intradevar se daruieste echipei ...
Roman
Nu exista inca un roman sa fie demn de numarul 10 la nationala, poate vin din urma, dar in momentul de fata nu merita nimeni, nici torje, nici tanase, nici costea nimeni.
ba noi nu avem cum sa avem un nr 10.poate tanase sau torje.dar va spun eu ce cred ca ne trebuie la nationala:10 jucatori ca banel nicolita.asta e un jucator care trage echipa dupa el
Da ma da, de parca numarul joaca. De pe partea mea sa i-l dea portarului sau unui fundas central. Cadeti in penibil cu retragerea numarului 10. Ce, argentienienii l-au retras dupa Maradona? Nu, l-a purtat pana si Ortega, cu realizari minime...Fix aia conteaza, ce numar ai...Penibila toata treaba asta. Sa-l poarte Mutu daca mai vine, sau Cristea daca mai vine...Ce-mi pasa mie? Numarul de pe tricou sau ce joaca echipa?
Torje e cel mai talentat fotbalit roman al momentului
LOBONT
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.