Alte știri din fotbal
Adi Popa anunță transferuri la Steaua: „Va mai veni încă un nume!”
0
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
12
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Meci într-un decor pitoresc în România » Gazon acoperit de zăpadă, minge verde și munți de jur-împrejur
0
Știri din fotbal internațional
Gol cum rar se vede » Cum i-a păcălit Szoboszlai pe cei de la Marseille
0
Liga Campionilor: s-au jucat primele două partide » Istvan Kovacs a arbitrat perfect la Istanbul, Qarabag e în continuare revelația sezonului
1
Marius Șumudică nu are liniște în Arabia Saudită: „Nu înțeleg!”
2
Newcastle - PSV, cu Dennis Man titular » Start în repriza secundă!
1
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Bogații de la Davos și-au pierdut răbdarea cu Donald Trump și au ieșit din ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
„Am dat ordine foarte clare!” Trump amenință să „șteargă de pe fața ...
Libertatea
Mi-ai cenzurat numele! Haha! Hai că te iert, că e sfârșit de an! Sărbători fericite!
“șogor” înseamnă “cumnat” bă băiatule!!!!! Te faci de râs că nu știi limba română! Ce ți-ai zis: *** ăsta înjură; hai să-l cenzurez. Lol!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Managementul fotbalui romanesc cam despre asta e vorba, mizeria lui burla si a acolitilor lui sa nu mai vorbim de fiii tatilor care sunt peste tot, candva era o onoare si o asteptare sa reprezinti nationala dar acum cred ca dupa tot ce se intampla e normal sa fie si astfel de lucruri. Am mai spus prin comentarii ca la fel este si la selectiile nationale de juniori unde marii referenti ai lui burla fac legea se fac numa mizerii darnu se iau nici un fel de masuri deci bravo baiatului asta daca nu mai vrea nationala, las ca noi il asteptam pe fiul tatalui sa revina nu ne mai trebuie altii. Apropo pentru specialisti si cunoscatori, oare ce il recomanda pe *** sa fie selectionerul Romaniei?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ești tu ceva văr, unchi, *** de-al lui Boloca?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
plin de neamurile lu Boloca prin comentarii
Da e adevărat a spulberat FOTBALUL ROMÂNESC în Europa a luat o căruță de goluri a distrus zeci jucători care ia momit cu bani după care ia umilit și a distrus RIVALI nu dușmani.Vai de mama noastră cu așa fotbal suntem în lumea a 3-a.
Boloca e fotbalist. Repet: FOTBALIST! Avem prea puțini dintr-ăștia în Liga 1 - doar câțiva la FCSB, doi-trei la Craiova, ceva pe la Sepsi și CFR, și unu-doi pe la celelalte echipe.
Cine? Boloca? Vai de noi!!! Marea vedetă ne părăsește! O pierdere grea,ireparabilă.
Fantastic, nemaipomenit, nemaiauzit, nemaivăzut, ireal... mare jucător a pierdut România, chiar toate petardele de jucători sunt de perspectivă ?! Băi, frate, ăsta cine e mai e, nene, ce mari performanțe are până la 24 de ani ?! Chiar toți neaveniții trebuie să treacă pe la națională ?!...
nationala Romaniei are rolul de a face reclama jucatorilor interni ca sa le ridice cota pentru viitoare transferuri in strainatate, cine nu intelege asta sa se uite la popice ca fotbalul il depaseste; in acest context ce motive ar avea sa il cheme pe unu din italia din serie B? chiar daca serie B e peste campionatul intern iar ala ar fi sau nu peste unii jucatori de la noi, nu are nici o relevanta pentru ca nu joaca in primul rand la o echipa care e parte din "sistem"
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.