Alte știri din fotbal
Marius Șumudică, atac frontal la adresa lui Costel Gâlcă: „Chiar suntem dobitoci? Toți suntem proști și tu ești deștept?”
0
Planul de salvare pentru a scoate România din subsolul UEFA? „Asta trebuie să facem! Am construit vitrine, dar n-avem fabricile!”
0
Ultimele vești despre starea de sănătate a lui George Pușcaș: „Atunci cred că va fi disponibil”
0
Galeria lui U Cluj anunță invazia Craiovei: „Ne-a revenit vocea după finala Cupei” + „Așteptăm un arbitraj imparțial”
0
Știri din fotbal internațional
Calificarea în Champions League confirmă transferul de 44 de milioane de euro de la Manchester United
0
Legenda Japoniei are 39 de ani și va juca la Mondial » A izbucnit în lacrimi la aflarea veștii
0
Napoli a învins fără probleme „lanterna roșie” și s-a calificat în Liga Campionilor
0
Inter - Verona » Echipa lui Cristi Chivu sărbătorește titlul pe „San Siro” + Vermeșan e rezervă la oaspeți
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Tocmai asta a spus și el despre actuala generație când a vorbit de talent, băieții ăștia nu au nici măcar o calitate ca punct forte, nici măcar seriozitatea sau etica muncii.
Dar nici Edy nu are ca obiectiv primele doua locuri din Cupa Natiunilor!Are ceva de zis„nea Mitica”?!La cat este de„oportunist”...N-ai sa vezi!
Corleone, ai zis-o de parca ăilalți la 25000 pe luna au făcut mare brânză! Naționala a ajuns vaca de muls pt. toți novicii și amatorii în materie de antrenorat! Dacă te uiți pe CV-ul fostului, și al actualului selecționer te apucă jalea, nu alta, te determină sa nu mai privești vre-un meci a-l nationalei, zău!
Dar ce mare talent a fost Bölöni ca nu știa sa dea o pasa cu piciorul drept?A fost cumva la nivelul lui Bălăci,Dobrin,Hagi ,Camataru,Oblemenco?Nici vorba.El chiar nu a avut talent.Avreusit prin munca și seriozitate dar talentat nu a fost.Are pretenții prea mari și îl doare in basca de România!
Sincer dintotdeauna am considerat ca ceea ce zice pe sleau Dragomir corespunde inimii noastre de suporteri ai Nationalei, el si cu Cornel Dinu sint inegalabili, adevarul supara deseori...
Pana acum *** de rezultate ati plătit? Cine nu are loc de munca vine la echipa națională și mai aveți și tupeul sa vorbiți! Bine, la tupeul lui Dragomir nici nu te poți mira. Și dacă îl prinzi cu mana în buzunarul tău v-a tipa ca tu îl furi. Totusi, cand îl refuzi pe Boloni și îl preferi pe Edi ceva în *** a federilor nu se leagă.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tehnicianul de 53 de ani... ceva gresit aici?
Bai mitică dragomir, vezi-ti de pălăriile și cărămizile tale si zi mersi că nu te-au ascuns ăștia la câte autodenunturi ti-au iesit pe gură. Militianule!!!
Dar Boloni de ce se teme de Bosnia, Muntenegru si Finlanda daca este atat de bun?:))))
Tov. Mitica, unu' dintre acei romani peltici care a trait bine si-n comunism, cat si-n capitalism ... Asta da baiet deshtept, adica jmecher, jnapan si marlan ;) Pacat ca unii jurnalisti, din lipsa de cunostinte jurnalistice, ii acorda, toata ziua, atentia acestui Scaraortzchi :(
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.