Alte știri din fotbal
Daniel Pancu și-a dat acordul » Rapid, negocieri cu atacantul din Italia
0
Victor Angelescu a confirmat » Pleacă de la Rapid pentru 700.000 de euro
2
Prunea l-a oprit pe Dănciulescu: „Mai lasă-i să vorbească și ei. Noi le luăm apărarea și ei merg pe blat”
0
Oțelul a anunțat al doilea transfer al zilei
0
Știri din fotbal internațional
Uzbekistan - Columbia » Uzbecii debutează la Campionatul Mondial! Echipele probabile
0
Hary Kane, direct în istorie cu dubla contra Croației: „Felicitări antrenorului, asta ne-a spus la pauză!”
0
Anglia a bătut-o 4-2 pe Croația, dar Dan Alexa vede altă favorită la Mondial: „E mult peste!”
0
Anglia - Croația e meciul începutului de Mondial! Fanii naționalei lui Kane deja visează că „trofeul vine acasă”
5
Lifestyle
Dacia Sandero, comparată cu cel mai în vogă vehicul blindat: „Se vinde ca pâinea caldă”
0
WOW! Stadionul unde România ar fi urmat să joace peste 3 zile nu seamănă cu nimic din ce am mai văzut: imagini incredibile
5
Fiica de 23 de ani a fostului internațional vrea să dea peste cap „Insula iubirii”
0
Jeremy Clarkson, legenda „Top Gear”, a dezvăluit că are cancer: „Dacă tratamentul merge, ne vedem în sezonul 6. Dacă nu, nu”
0
Românii pleacă din Spania cu miile. Marius s-a întors acasă, are trei ...
Libertatea
Cel mai înalt pod pietonal suspendat din Europa se va construi într-o ...
Adevărul
Barca Academy România, afacere de stat: șeful ANS, Bogdan Matei, și ...
GSP SPECIAL
Kelemen Hunor explodează după zvonurile privind Guvernul Veștea: „Sunt ...
Libertatea
Tricourile ca tricourile dar fotbalul ne face foarte vazuti :)))
Exact… albastru lîngă roșu nu e steagul României.
Dar ce cauta protejatul lui hagi in poza cu titularii nationalei,astia nu iarta nimic,doar sa fie acolo in centru atentiei,nu se mai satura!
Costă mult o restilizare bre? Dacă nici FRF nu are bani pt ceva de bun gust.......
Un brand ieftin pentru lumea a III a, asta-i valoarea...potrivire perfecta cu looser-ul burlan...sa nu mai spun de intrusul slughita...mentalitate/marketing de manelisti (pe placul fotbalistilor, pui de Crevedia)...
Arata ca si cum ar fi cumparate de la bazar
Puteam să pierdem meciurile foarte bine și în tricourile cele vechi!
Zici ca sunt facute de tanti Florica croitoreasa in garajul din spatele blocului in 1991 !!!! Pur si simplu nu vrem sa evoluam. Acelasi kitsch ieftin si de prost gust ca de fiecare data? Oare federatia nu vede echipamentele celorlalte naționale ? Oare chiar atat de mult se fura in federatia noastra incat nu ne permitem si noi un echipament deosebit, cu un design modern, culori “vii” si combinații frumos imbinate ? Organizati un concurs online : lasati suporterii sa vina cu idei atat pentru echipament cat si pentru logo. Asta din imaginile de mai sus zici ca sunt cumparate pe Temu sau in talcioc in Vitan. Urate, ieftine, fara pic de mandrie nationala reflectata in ele. Rusine Federatiei Romane pentru acest echipament urat !!
Bă , nașpa
Un design elegant și rafinat apreciat îndeosebi de românii care se îndeletnicesc cu agricultura și zootehnia
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.