Alte știri din fotbal
Victor Angelescu s-a convins de Moruțan și Paraschiv după remiza obținută de Rapid cu Petrolul: „Atunci vor ajunge la un nivel optim”
0
Incredibil! Ioan Varga și-a „amanetat” jucătorii pentru a plăti salariile
3
Constantin Gâlcă a explicat ce se întâmplă cu Moruțan și Paraschiv, care n-au avut randamentul așteptat: „De asta au nevoie”
0
Și-a avertizat colegii imediat după Rapid - Petrolul: „E cel mai important meci al sezonului”
0
Știri din fotbal internațional
Reghecampf, prima înfrângere de când e în Sudan, chiar în Liga Campionilor Africii
0
Primul transfer din vară al lui Chivu » Ce sumă va trebui să achite Inter pentru fiul fostului coleg al antrenorului!
0
Mikel Arteta a anunțat o absență de marcă la Arsenal: „Este out câteva luni”
0
Ce spune fanul interist arestat care a aruncat petarda: „Nu m-am gândit la consecințe!”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Lucrările ilegale ordonate de Negoiță: „Bă, șefule, sunt anumite lucruri pe ...
Libertatea
Individul misterios care știa tot ce mișcă și se vorbește în România. ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Doi soți au cumpărat o casă în care știu că vor fi inundați, dar nu regretă ...
Libertatea
NU e blestem, nu e IDEAL. Foloseste-l ca ŢEL. Îţi vor multumi copiii de 7-8 ani, peste 10 ani, cand vor ajunge la NAŢIONALĂ. Multumesc.
Cata mitocanie la cancerosul fotbalului romanesc Sandu!!! Iar ne scuipa in fata spunandu-ne ca Putzirca e singura solutie pentru nationala!!! Cata nesimtire trebuie sa ai sa desconsideri pe toata lumea in halul asta? De ce oare nu stiu unii cand sa se retraga si sa taca? Sandu a furat si a matrasit milioane. Ar trebui sa aiba bunul simt sa nu mai apara public. Si asa ne-a lasat cu Pitzirca, prostia secolului, pe cap. Smecheria nu e sinonima cu inteligenta. Sandu o fi smecher dar sigur nu e destept. Dovada faptul ca, in loc sa se respecte pe sine si sa taca el se da in spectacol. Asta arata limite intelectuale semnificative. Smecheria si nesimtirea i le stiam. Nu mai e nevoie sa faca parada,
doamne fereste. asta e un blestem, amigo ?..))
nu are treaba cu articolul, scuze.
1 euro plus 2 euro.>))) ombre, amigos aia de acolo vor sa fie siguri, sunt oameni cinstiti..))
desigur... este indubitabil..))
Incredibil. Am vazut ca ati discutat despre acest clip...
Nu credeam ca exista asa ceva. Aruncati o privire........................................................ s://www.youtube.com/watch?v=awwPcxmrxzU
Sunt intradevar dar si la oras,ia-l pe valahu de exemplu,unde ai vazut asa exemplar de prostalau si nebun la un loc? Si nu-i singurul,bibilica din Constanta la fel....
Profesionalism inseamna SI formare de opinie, sa CALCULEZI impactul vorbelor tale asupra papagalilor care INCA MAI CITESC fitzuica voastra. Acesti trântori care au distrus FOTBALUL ROMÂNESC sunt egalii Magdei Ciumac, NON-VALORI prin care se deturnează INTERESUL maselor de la ADEVARATELE PROBLEME. Ăsta trebuia să fie DEJA în pârnaie. - TU, autorule, LASĂ GUNOAIELE, ai 20 de ani, NU fi la fel cu prostimea şi mizeria ce te inconjoară. - Sa NU AI SOMN până nu vei vedea OAMENII POTRIVIŢI IN FRUNTE ! Restul e gunoi, copile! NU CONTRIBUI, şi TU, la scufundarea in mocirlă.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.