Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a făcut buletinul medical la Dinamo: „Echipa arată diferit cu el pe teren. Avem nevoie de el”
0
Naționala României a ajuns la Bratislava » Ultimele informații după o zi complicată: „Lucescu a vorbit cu secunzii, după ce am aterizat”
0
MM Stoica pariază pe un singur nume în locul lui Lucescu: „Doar el poate salva ce ar mai fi de salvat”
15
Cătălin Cîrjan a făcut marele pas, profitând de pauza competițională: „Te căsătorești cu mine?”
0
Știri din fotbal internațional
Gerard Pique a ales dintre Messi și Ronaldo: „Este cel mai bun din lume”
0
La 43 de ani, fostul mare atacant își începe cariera în liga a 5-a: „Un club istoric”
0
Format nou la Cupa Africii pe Națiuni » De când va fi implementat noul sistem
0
Cine a câștigat duelul internaționalilor din play-off-ul Superligii
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Viktor Orbán se îndreaptă spre înfrângere. Săptămâna care a zguduit ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Doar două tipuri de oameni vor mai avea un viitor sigur în era inteligenței ...
Libertatea
Vrajeala ....! Un condamnat cu cazier ademenit de guvernul rusinii . Se apropie 2020 iar Romania nu are un om credibil pt CE, Ce tara ce penibili suntem ,ce raspundere ,neglijenta politica . Asta cu voluntariatul a pus capac , daca era pe bani guvernamentali sa plateasca un penal , dar la incompetenta , delasare si investitii zerooo in sport
E foarte bine... nu primește nimic... pentru ca nici nu va organiza nimic...
Eu nu.
Cititi cu atentie: nu va fi platit d i n b a n i p u b l i c i. Dar daca un contractor vrea sa-l omeneasca, no problemo. Unde mai pui ca toti naivii saluta acest gest ipocrit. Ma indoiesc ca poti fi si angajat si "volintir" a la fois!
gica popescu a fost o victima a anturajului becaliot...are un caracter mult mai sincer si mai corect decat majoritatea celor fara cazier ...si multi stiu asta .
se cere si cu cat te angajezi mai sus cu atat mai important e sa NU fie gol. in curand ca sa detii functia de ministru va fi obligatoriu sa fii penal. deocamdata doar face parte din fisa postului...adica poti sa intri curat (ca o exceptie acceptata) dar de iesit sigur iesi murdar.
Sigur că se cere! Pentru funcții de rând (măturător, liftier, etc.) se cere cazier; pentru miniștri și consilierii lor nu se cere! Nu se poate, funcționar guvernamental cu cazier (indiferent dacă e plătit sau nu)! Credeți că parlamentarii aleargă după salariu... sau după toate celelalte avantaje?
bai nene se mai cere cazierul la angajare in tara asta sau nu ??!!!
Omu a facut puscarie si a platit si paguba catre stat, daca asta nu inseamna reabilitate, atunci sa inteleg ca trebuie condamnat pe viata, sau condamnat la moarte , ce mai vreti de la el, ca sa nu mai zic ca a intrat in *** asta din cauza lui Victor si Ioan, insa asta nu inseamna ca a fost nevinovat dar cred ca ajunge, pe altii nu ii mai penalizati asa pt orice abatere, da asta ca a facut ceva ca jucator e mai bun de luat la rost ca a fost peste marea majoritate
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cred ca si Popescu di ziaristul sunt intr-o mica eroare!Consilierii Primului Ministru nu se mostenesc!Deci trebuie ca noul ministru sa agreeze vechea numire sau o sa faca o noua numire!....Poate ca noul Prim Ministru nici nu este de acord cu asa ceva...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.