Alte știri din fotbal
Iuliu Mureșan a ironizat numirea lui Marius Baciu la FCSB: „Depinde dacă va avea o relație bună cu «antrenorul principal»”
0
Ministrul Apărării Naționale a organizat o întâlnire cu suporterii Stelei la stadion: „Sufletul este umilit de ani de zile”
2
E gata: primul transfer al verii la Dinamo este chiar de la marea rivală Steaua » Cine a anunțat mutarea înaintea clubului: „Abia acum începe!”
2
Peste 1.500 de bilete vândute în primele ore pentru barajul din Superligă!
0
Știri din fotbal internațional
Declan Rice, mesaj triumfal după câștigarea Premier League cu Arsenal: „V-am spus...”
0
Chelsea n-a avut milă de rivala Tottenham » Lupta pentru evitarea retrogradării se dă în ultima etapă
0
Pep Guardiola, prima reacție după ce a pierdut titlul în Anglia + Ce a spus despre plecarea de la City
3
Arsenal este noua campioană a Angliei! Mesajele transmise imediat de „tunari” și de Premier League
2
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Dumbo a câștigat primul sezon „Desafio: Aventura”. L-a învins în finală pe ...
Libertatea
Războiul din Iran paralizează una dintre cele mai bogate națiuni din lume
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
SUA au fost la o oră de lansarea unui atac masiv împotriva Teheranului, ...
Libertatea
Il spalam si pe asta? De banii astia se reabiliteaza? Un hot tot hot ramane. Popescu Puscarie.
Un fost puscarias (condamnat pe bune ) care este un anti-talent in afaceri. A dat faliment in toate . penibil .
Că a spus acest lucru este demn de toată lauda numai să fie ȘI adevărat.
Vrajeala ....! Un condamnat cu cazier ademenit de guvernul rusinii . Se apropie 2020 iar Romania nu are un om credibil pt CE, Ce tara ce penibili suntem ,ce raspundere ,neglijenta politica . Asta cu voluntariatul a pus capac , daca era pe bani guvernamentali sa plateasca un penal , dar la incompetenta , delasare si investitii zerooo in sport
Cititi cu atentie: nu va fi platit d i n b a n i p u b l i c i. Dar daca un contractor vrea sa-l omeneasca, no problemo. Unde mai pui ca toti naivii saluta acest gest ipocrit. Ma indoiesc ca poti fi si angajat si "volintir" a la fois!
Problema lui Gica era cu moralitatea,nu cu banii luati de la stat.
Un hot sau un escroc unde poate merge?Doar in mediul puscariasilor!
Eu nu te am facut nici prost, fanegigi sau cum te numesti, si nici nu am timp prea mult de pierdut aici, insa citeste despre Uli Hoeness si ce a facut asta si apoi poate o sa intelegi mai multe.
Conform legii există doar consilieri onorifici ai PM. Consilieri de consilieri onorifici/benevoli nu există ! Din acest moment răspunderea sa legală va fi zero iar precedenta va tine de buna-voința interlocutorului.
A platit paguba la stat si inseamna ca unii prosti sa uite ca e infractor? Daca in cazierul tau ar scrie ca ai fost condamnat 3 ani pentru inselaciune si spalare de bani, te asigur ca nici la sapat santuri nu te-ar mai angaja nimeni! Iar altii au tupeul obraznic sa se vrea consilieri guvernamentali, cu sau fara sambrie!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.