Redacția GSP și echipa de investigații te invită să sprijini jurnalismul apăsând butonul DA!

Publicitatea pe net este vitală ca să putem produce în continuare investigațiile, știrile despre sport și faptele pe care le regăsești zilnic aici. Așa că avem nevoie de acceptul tău ca să-ți oferim, în continuare, jurnalism independent, în timp real și verificat.

Redacția GSP și partenerii noștri utilizează tehnologii precum cookies, profilare și prelucrare automata a datelor, pentru a personaliza către tine articolele și reclamele. Prin acceptarea cookie-urilor, ne ajuți să utilizam această tehnologie pe site și să ne finanțăm ziariștii. Ai posibilitatea să iei oricând altă decizie, printr-o simplă revenire pe site. Pentru detalii, te rugăm să citești Documentul de informare a utilizatorilor despre prezenta cookie-urilor pe site și Termenii de utilizare.

DA, AM ÎNȚELES

Nationala

EXCLUSIV Decizie importantă luată de Gică Popescu în privința postului de la Guvern

« Înapoi la articol

Comentarii (28) Adaugă comentariu

andy_2008  •  14 Februarie 2018, 08:29

Problema lui Gica era cu moralitatea,nu cu banii luati de la stat.

Vio Negoita  •  14 Februarie 2018, 08:15

Un hot sau un escroc unde poate merge?Doar in mediul puscariasilor!

Ioan Ciocian  •  14 Februarie 2018, 02:30

Că a spus acest lucru este demn de toată lauda numai să fie ȘI adevărat.

Radoescu Adrian  •  13 Februarie 2018, 20:57

Eu nu te am facut nici prost, fanegigi sau cum te numesti, si nici nu am timp prea mult de pierdut aici, insa citeste despre Uli Hoeness si ce a facut asta si apoi poate o sa intelegi mai multe.

Andrei Nicoară  •  13 Februarie 2018, 19:45

Conform legii există doar consilieri onorifici ai PM. Consilieri de consilieri onorifici/benevoli nu există ! Din acest moment răspunderea sa legală va fi zero iar precedenta va tine de buna-voința interlocutorului.

fangigi  •  13 Februarie 2018, 19:13

Postat de Radoescu Adrian pe 13 Februarie 2018, 13:34

Omu a facut puscarie si a platit si paguba catre stat, daca asta nu inseamna reabilitate, atunci sa inteleg ca trebuie condamnat pe viata, sau condamnat la moarte , ce mai vreti de la el, ca sa nu mai zic ca a intrat in *** asta din cauza lui Victor si Ioan, insa asta nu inseamna ca a fost nevinovat dar cred ca ajunge, pe altii nu ii mai penalizati asa pt orice abatere, da asta ca a facut ceva ca jucator e mai bun de luat la rost ca a fost peste marea majoritate

A platit paguba la stat si inseamna ca unii prosti sa uite ca e infractor? Daca in cazierul tau ar scrie ca ai fost condamnat 3 ani pentru inselaciune si spalare de bani, te asigur ca nici la sapat santuri nu te-ar mai angaja nimeni! Iar altii au tupeul obraznic sa se vrea consilieri guvernamentali, cu sau fara sambrie!

fangigi  •  13 Februarie 2018, 19:00

La noi la guvern toti infractorii si puscariasii! Fara alte comentarii!

Dumitru Neculai  •  13 Februarie 2018, 18:58

Nuuuuuuu dai salariul de consilier lui burleanuvoichin sau invers vo.......nu.

Joachim Makay  •  13 Februarie 2018, 18:13

Postat de mal. pe 13 Februarie 2018, 14:30

Sigur că se cere! Pentru funcții de rând (măturător, liftier, etc.) se cere cazier; pentru miniștri și consilierii lor nu se cere! Nu se poate, funcționar guvernamental cu cazier (indiferent dacă e plătit sau nu)! Credeți că parlamentarii aleargă după salariu... sau după toate celelalte avantaje?

Hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha

steaua1986forever  •  13 Februarie 2018, 17:02

Postat de cobra_z pe 13 Februarie 2018, 14:53

gica popescu a fost o victima a anturajului becaliot...are un caracter mult mai sincer si mai corect decat majoritatea celor fara cazier ...si multi stiu asta .

Saraca victima, cum trecea el cu geanta de bani prin aeroport si nu era controloat, ca deh, era "fostul capitan al Barcelonei si al Romaniei"....Daca ai curiozitatea sa citesti dosarul lui (e public, pe net) o sa vezi ca a trecut de cel putin 15 ori cu genti de bani *cinstiti desigur* si nu a fost controlat ca deh, era Gica Popescu. Fa si tu la fel cand treci granita, vezi ce ti se intampla...

«

1

2 3 »
«

»