Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu a suferit un infarct miocardic acut! A fost salvat de medici, acum e în unitatea ce tratează cardiaci critici » Ultimele informații de la Universitar
21
Decizia Comisiei Tehnice FRF: „Sunt DOUĂ nume principale pentru postul de selecționer al României” + Alți 5 antrenori pe o listă B
1
Ședință de urgență! Ciprian Ciucu vrea ca Primăria să scape de Arena Națională » Planul de acțiune: „Gaura va crește de la an la an”
24
Mihai Stoichiță a dezvăluit ce îi oferise ieri FRF lui Mircea Lucescu: „Ăsta era planul lui Burleanu”
0
Știri din fotbal internațional
Starul lui AC Milan este în pericol să rateze derby-ul
0
Naționala-surpriză calificată la Campionatul Mondial pune în aplicare un plan ambițios
0
Jucătorul Parmei despre Chivu: „Ne lipsea un lider cu personalitatea lui. A fost crucial pentru cariera mea!”
0
Joan Laporta atacă FIFA din cauza lui Raphinha: „Este șocant!”
1
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Un pompier a făcut infarct, după ce a aflat că va fi concediat de Ciprian ...
Libertatea
Cutremur la Pentagon în plin război cu Iranul: șeful Armatei SUA, forțat de ...
Adevărul
Comunicatul primarului Tiberiu Iacob-Ridzi, după investigația publicată de ...
GSP SPECIAL
Ucraina cumpără o fabrică strategică din România, veche de 75 de ani, cu ...
Libertatea
Chiriches... Nu este om jucãtor de banderolã de cãpitan al naționalei. Iordãnescu face o greșealã imensã... Dece ? Sã fim corecți nu a avut și nu v-a avea valoarea lui Raț niciodatã... Iordãnrscu o sã disparã dupã euro... la fel cum a venit.... Adicã politic !!!
Ianis Hagi ar fi trebuit inclus in lot.
Ca ramane sau nu Maxim sau chipciu e tot un drac ! Problema nr.1 este mentinerea si titularizarea lui Chiriches si colac peste pupăza i-a mai pus si banderola de capitan pe mana !!!! Cui ?! Unui jucator care a fost trecut pe linie moarta de doua echipe, si care a jucat....CINCI meciuri intr-un sezon la Napoli !!!!!! In afara celor din lot , in campionatul romanesc sunt cel putin 4 jucatori mai buni decat el ! Pana si Ciuca de la Iasi e peste chiripes !
Motivul e drept Maxim nu a jucat, echipa lui a retrogradat dar ]n locul lui trebuia chemat alt jucător și mă gândesc la Tănase (Viitorul) și nu Chipciu, interesul poartă fesul. Să dea Domnul Chipciu să-și aducă aminte că e fotbalist și să facă o figură frumoasă și să regretăm toți ceeace spunem despre el acum.
bine iordanescule ! ai marcat acolo unde te intereseaza : la buzunar ...se pare ca ai preluat de la piturca nu doar postul ci si obiceiurile : titularizarea unui jucator doar pentru comisioane la o eventuala vanzare...de abia asteapta becali sa-l vanda pe chipciu, iar tu i-ai intins o mana de ajutor, evident nu gratis...voi va faceti afacerile si noi ne facem nervi...ca deh, nationala e bunul machedonilor, nu al romanilor
Daca am ajuns sa jucam cu petarda de Chipciu,e clar ca echipa nationala e a becaliotilor !!! Generale,iti spun de pe acum ca o sa termini ultimul in grupa !!! Echipa nationala nu este a voastra lipitorilor !!!!!
domnule IORDANESCU,pe ADRIAN MUTU ,de ce nu l-ati convocat la nationala?o fi avand niste ani,dar are multa experienta.nationala nu este a dvs,este a intregii tari.RUSINE......Va duceti sa va faceti de ras cu fotbalisti de curtea scolii....
Chipciu a jucat constant la echipa de club ? Ce minciuna mai e si asta ? Stim cu totii cum a jucat el constant, l-a impus patronul... Daca era pe valoare, nici la Braila nu juca...
*** care vă luați de Steaua aiurea! Toșca pleacă acasă, iar Raț și Filip, două catastrofe, rămân în lot?De ce?Numai senilul antrenor ne poate spune.Cât despre Ivan....mai lăsați-mă cu varza de jucător umflat de ziariști!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Informeaza-te inainte sa scri. Budescu nu joaca deloc, nici nu se mai antreneaza. Nu a mai facut un antrenament de cateva luni.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.