Comentarii (53)

conasu_boeru  •  07 Noiembrie 2018, 18:19

În mandatul lui Burleanu, niciodată vă spun eu !!!

conasu_boeru  •  07 Noiembrie 2018, 18:16

Adică să schimbăm ceva bun, cu ceva prost ! Voi presa, ocupați-vă de ce trebuie să vă ocupați că oricum sunteți praf, nu mai încercați voi manevresărăciilor ! Dacă vreți ultimul *** !

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Danut Dan  •  07 Noiembrie 2018, 13:50

Faceti ma un poll in care intrebati daca l-am vrea pe Hagi selectioner. Chiar as fi curios de rezultate.

Dragos Bargaoanu  •  07 Noiembrie 2018, 13:40

Andrei, Dan şi Remus au demonstrat pt a "ț"-şpea oară că domnul Daum a avut perfectă dreptate când a afirmat că GSP-ul este un ziar bun pt a împacheta peştele!Tot felul de can-can-uri, ştiri false, editoriale pline de truisme de ale domnului Ioanițoaia acest "creator a unei întregi generații de jurnalişti sportivi"...aşa cum singur se autointitula, uitând, probabil, de calitatea patetică a scriiturii dânsului şi de sprinturile după găinile oferite de Milițică Dragomir în vremurile comuniste de tristă amintire!Păcat că vă bateți joc de brandul ăsta!Dar nu e vina dvs., în totalitate...ci în principal, a celor care v-au angajat şi v-au permis să scrieți aiureli!

Pavel Radu  •  07 Noiembrie 2018, 12:56

Asta era pana sa-l dea chinezii afara pe Super Dan ( a cata echipa ) ! Maine sigur va aparea stirea ca Danut va prelua Nationala dupa refuzul lui Hagi !

Paul Hariton  •  07 Noiembrie 2018, 12:26

Trebuie neapărat prevăzut în constituția României articolul prin care Hagi să conducă nationala pe viața!

unico_biancorossi  •  07 Noiembrie 2018, 11:39

Cei trei muschetari falimentari, campioni la fals si uz de fals. Dezmintire categorica in aceeeasi fituica mincinoasa, in nici 24 de ore..) Credeti ca ashtea isi cer scuze pentru minciuni ? Nah.. Halal.)

Nicolae Grecu  •  07 Noiembrie 2018, 11:12

Hagi a spus-o de multe ori, pentru cei cu ochi si urechi. Nu preia o nationala de la mijlocul campaniei. Targetul lui Contra este EURO 2020, Liga Natiunilor este o etapa. Nu cred ca FRF va continua cu intoarceri de macaz la mijlocul drumului.

sexilian  •  07 Noiembrie 2018, 10:40

contra nu stie sa adune lantisoare si ghiuluri din gazon,trebuie adus un specilist notoriu, sa fie bine sa nu fie rau...........

Marcel Cluj  •  07 Noiembrie 2018, 10:17

HAGI - te asteptam cu bratele deschise !

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 6