Alte știri din fotbal
Ce se întâmplă cu Anderson Ceara după transferul ratat la FCSB » Anunț de la Csikszereda: „Noi cunoșteam problema. Avem și alte oferte”
4
Ce a postat Anderson Ceara cu câteva minute înainte de anunțul lui Gigi Becali
1
Daniel Pancu, primele nemulțumiri la Rapid: „Nu putem face nimic în acest moment”
2
Gigi Becali, derapaj rasist la TV: „Ăștia care vin din țări africane nu înțeleg”
3
Știri din fotbal internațional
Ionuț Radu, schimbare radicală de look » I-a cucerit pe spanioli: „Românule, să nu pleci de la Celta!”
0
Premieră! Ce li s-a întâmplat americanilor nu s-a mai văzut niciodată în istoria Campionatului Mondial
0
Momentul care s-a viralizat la Campionatul Mondial: selecționerul Japoniei s-a întâlnit cu Harry Kane » Ce a urmat
0
A dat în regula implementată de FIFA: „Doar o chestiune financiară”
0
Lifestyle
Apariție incendiară! Cea mai frumoasă fotbalistă din România a făcut senzație pe plajă
3
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
1
Novak Djokovic, întâlnire neașteptată cu una dintre cele mai în vogă artiste: „Ce mică e lumea!”
3
Dacia Sandero, comparată cu cel mai în vogă vehicul blindat: „Se vinde ca pâinea caldă”
0
Fenomenul Super El Niño și influența asupra României în 2026-2027: secetă ...
Libertatea
România rămâne campioana inflației în UE, cu un nivel de aproape trei ori ...
Adevărul
Verdict necruțător la CEDO în procesul excluderii lui FCU Craiova din 2011! ...
GSP SPECIAL
Fabrica de Țigări din Sfântu Gheorghe se reinventează: de la trabucuri și ...
Libertatea
A luat-o Burleanu . Lasa demagogia ca nu tine .
asta e maxima : '' Ionut Lupescu- UEFA resignation or no resignation '' .
Demisia este un act de voință unilateral prin care o persoană fizică încunoștințează pe angajator de faptul că dorește încetarea raporturilor de muncă. Într-un anumit termen decizia dea demisiona este revocabilă. Întreruperea angajamentului cu UEFA nu înseamnă încetarea acestuia. ecizia de a demisiona nu prevede data de la care urmează să-și producă efectele. Punerea lui Lupescu în concediu fără plată înseamnă totodată menținerea raporturilor de muncă. Nu este suficient ce a comunicat UEFA.
Sa inteleg ca adresa oficialului UEFA nu e secreta dar a vostra da?
Poate nici Lupescu nu e usa de biserica,dar atacurile acestui incompetent numit Burleanu intrece orice limita.sper sa nu l mai vedem prin fotbalul romanesc.
Ce sa zic, buna dovada. Ca doar Lupescu, ca (fost) director la UEFA, nu putea sa le ceara, ( fostilor) lui sefi sa-l spele de acest pacat. Pentru ca minciuna, totala sau partiala, este un pacat. Ba chiar un pacat care poate fi premiat penal.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.