Alte știri din fotbal
Ce se întâmplă cu accidentații de la FCSB: vești de ultimă oră despre Miculescu, Mihai Popescu și Ofri Arad
0
„S-ar putea să fie și rezervă” » Marius Baciu rupe tăcerea despre conflictul cu Florin Tănase: „Vă spun din adâncul sufletului”
0
Selecționerul laudă pariul lui Daniel Pancu: „E ce ne lipsește nouă! Căutăm și nu găsim”
0
A făcut pasul înapoi! Ce apare pe tricoul lui Alexandru Albu, după scandalul legat de anul înființării Rapidului
0
Știri din fotbal internațional
Anthony Gordon a surprins pe toată lumea la Barcelona astăzi
0
Huliganism în Carabao Cup! » Eliminat pentru un pumn în stomacul adversarului!
0
Curtis Jones face presiuni pentru Inter » Decizia pe care a luat-o mijlocașul lui Liverpool
0
Moment incredibil: o minge degajată în afara terenului a produs un accident auto
0
Lifestyle
Influencerița cu peste 23.000 de urmăritori a „pus ochii” pe fotbalistul de la Dinamo: „Să văd dacă mă recunoaște”
0
Iubita internaționalului român a furat toate privirile la prezentarea din Scoția: „Începutul unui nou capitol!”
7
Fiica fostului mare internațional român, apariție incendiară în vacanță: „Ibiza și magia ei”
7
Anamaria vrea să obțină 50 de milioane de dolari de la superstarul Luka Doncic
3
O dronă a intrat dinspre România în Bulgaria și a explodat la 100 de metri ...
Libertatea
Lovitură pentru utilizatorii Waze: Curtea de Justiție a UE interzice ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
Cât costă să mănânci la restaurantul din Saint-Tropez preferat de Brigitte ...
Libertatea
*** ,A FOST OMUL LUI BASESCU CU O ZI INAINTE GASCA LUI BASESCU LA ARESTAT PE GICA POPESCU SA POATA AJUNGE UN *** CA BURLEANU PRESEDINTE LA F.R.F CE BURLEANU A JUCAT FOTBAL?TAICASAU A H JUCAT DAR A FOST TOT UN *** CARE NU ERA BUN DE NIMIC ASA TATA ASA FIU *** ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu a avut timp?! Serios?! Din februarie?! Și dacă nu câștigă?! Se termină concediul fără plată?! Dacă va câștiga va avea timp să-și termine formalitățile?! Consider că primul răspuns a fost corect. După aceea, printr-un singur telefon s-a rezolvat problema. Ceva gen: Thomas, vezi că vei primi un mail referitor la situația mea contractuală cu UEFA. Vezi ce răspuns dai, că eu am spus că mi-am dat demisia și m-au prins ăștia. A dat președintele un mail că sunt în concediu fără plată. Fă ceva să fie bine. La modul foarte „nepărtinitor” a GSP de prezentare a campaniei nu mă miră nimic.
Din reactia 'turbata' a lui Burleanu dupa sosirea acestui raspuns, este clar ca UEFA ar putea sa-l dea in judecata ca sa perceapa daune morale importante. Stimabilul i-a facut mincinosi spunand ca forul trucheaza adevarul.
Nu ai dreptate, chiar daca nu il plac (desi cred ca altele sunt motivele si interesel) trebuie sa fie cat mai obiectivi. Sau sa se declare pe fata de partea lui si atunci ii pot face campanie.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mare mizerie Burleanu.
Pe cineva lucid campania GSP si PRO Sport si Digi Sport pentru Lupescu nu convinge. Articolele si discursurile televizate sunt vadit subiective. Oamenii acestia nu il plac. Dreptul lor. Dar nu au argumente. Lupescu nu poate raspunde la acuzele dovedite ale lui Burleanu. Iar neintelegerea de acum e din vina UEFA care una i-aspus lui Burleanu si alta jurnalistilor GSP.
Corect, se stie ca FRF in era burleanu a redus nr de ziaristi care insotesc echipa nationala pe banii federatiei. In plus, opinia lui Daum cu fituica si pestele a facut ca gsp sa fie contra burleanu. Nu mai ii pun in discutie pe ioanitoaia care regreta era nasului.... Pacat de Lupescu, sustineea gsp ii face rau, va fi asociat cu nasul
Burleanu este, efectiv, disperat ca va pierde alegerile! Modul in care il ataca pe Lupescu, depaseste intrigile intalnite in disputele politice (cred ca si Cornel Vadim Tudor-iarta-l Dumnezeu, l-ar invidia!)! Cum spuneam cu o alta ocazie, este tipul clasic de santagist, scotand din "palarie" asa zisele dezvaluiri "la nevoie", si nu la data cand auditul facut dupa alegerile castigate de (Z)Burleanu! Este clar ca dpdv juridic, acesta se incadreaza in categoria de "santagist"! Cred ca indiferent in fata cui va pierde alegerile, auditul ce-l va initia noul presedinte al FRF, va scoate la iveala destule nereguli (Curtea de Conturi?), in special de modul in care si-au premiat (ne)"realizarile" in calificarea pt. CM din Rusia, prime, diurne s.m.a. nereguli! Cum s-ar zice "Da Doamne!"
Articolul de fata are menirea sa manipuleze poporul roman.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.