Alte știri din fotbal
Daniel Pancu anunță venirea iminentă la Rapid » Ieșire dizgrațioasă la miezul nopții: „«Domnul Rahat» m-a sunat. O să am impresia că ajung la Real Madrid”
0
Campionul cu Universitatea Craiova și-a anunțat plecarea: „O comunitate minunată, o voi purta mereu în suflet”
0
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Pariul lui Nicolescu la Dinamo: „Un câștig!” + Ce se întâmplă cu George Pușcaș la baraj
1
Știri din fotbal internațional
Barcelona încheie cu eșec sezonul » Lewandowski, gol la ultimul meci pentru catalani
0
Finalul unei ere! Dani Carvajal, ultimul mohican, a părăsit Real Madrid în lacrimi
0
Se apropie Cupa Mondială, dar Cristi Chivu are alte planuri: „Asta e intenția mea”
1
Cristi Chivu, de ZECE! Notele primite în Italia, după ultimul meci al sezonului pentru Inter
1
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
*** *** ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cine vorbeste de nationalism.. cel care a refuzat sa antreneze Romania dar a acceptat sa antreneze Turcia.. Tot respectul pentru cariera de fotbalist si antrenor, ai facut lucruri minunate dar din pacate omul Mircea Lucescu nu se ridica la nivelul fotbalistului/antrenorului Mircea Lucescu.
Sigur ești unul din ticăloșii care fac parte din acele *** din cauza cărora jucăm fără spectatori, după limbajul tău...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Are dreptate, multi merg la stadion doar sa injure si sa demonstreze cat de needucati sunt. ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cei mai *** suporteri ever sunt ăia care însoțesc Naționala
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Interesant. Dar poate ca Ioanitoaia si Lucescu pot sa se implice , prin fapte, si sa dea exemplu de bunii romani. Sa fi critic pentru fapte reprobabile e ok cand tu nu esti complice prin inactiunea ta. Astainseamna ca ai capacitatea de a face ceva. Nu te du la Fcsb in vestiar, ci du-te la LPF sa-i organizezi.....ca suporterii sa se simta respectati pe stadion. Si nu pacaliti pe banii lor ( ex. stadioane construite si intretinute din bani publici proveniti din taxe si impozite ). Ca antrenor jos palaria pentru Lucescu sau pentru Ioanitoaia ca si comentator la radio. Dar ca si analisti a fenomenului social, trebuie mai mult dezinteres personal decat au.
Te doare adevarul? Lucescu are dreptate. De ce derbedeii de ultrasi vin la stadion sa injure si alte alea? Pentru ca sunt doar golani.
Nu faci decat sa arati ca are dreptate. Nu-ti mai folosi capul doar ca suport pentru fes.
Dacă Lucescu, prin tot ce a realizat el este "minoritar" iți dai seama prin comparație, ce esti tu?
Ete na! Cum îl critică cineva pe lucescu,sau îl contestă,devine automat dușmanul lui,ținta predilectă a atacurilor lui! Penibil a ajuns!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.