Alte știri din fotbal
FC Argeș - Hermannstadt, partida care deschide etapa 26 din Superligă » Start de meci la Mioveni
0
Atacantul care-i sperie pe rivalii din Superligă! Avertisment în vestiar înainte de meciul capital pentru play-off: „E o surpriză”
0
Alibec are rival în Superliga » Jucătorul Craiovei, LIVE pe Counter-Strike a doua zi după meci: „Ce faci, bă, topitule?”
1
„Îl dau la DNA în secunda 1” » Florin Lovin ȘOCHEAZĂ: „90% dintre ei jucau la pariuri!” + Atacă dur FRF: „Au făcut o aberație maximă”
0
Știri din fotbal internațional
Cum a fost prezentat Ibrahimovic, care a purtat torța în Milano astăzi: „Flacăra olimpică nu l-a ales pe Zlatan...”
0
Barcelona, duel tare în semifinalele Cupei Spaniei » Tabloul complet al meciurilor
0
Alegerea făcută de Thomas Frank cu Radu Drăgușin » Tottenham a trimis la UEFA lista de Champions League
1
Bayern vrea să-i ia lui Cristi Chivu un internațional!
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Lucrările ilegale ordonate de Negoiță: „Bă, șefule, sunt anumite lucruri pe ...
Libertatea
Profeția apocaliptică a Inteligenței Artificiale privind locurile de muncă ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Doi înalți oficiali implicați într-o relație extraconjugală au demisionat ...
Libertatea
...poate...
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai cine la adus? Nu voi, anturajul defect (cu impresarii mafioti cu fam becali in frunte, si restul de cloaca cu casele de pariuri si alte interese mafiote) din ultimii 15 ani!
Cum se mai apara fostii sifonari intre ei. Scuza Falcosului pt "gheneral"...ca era iesit din fotbal de 10 ani. Pai, l-a adus cineva cu forta? A stat juma' de populatie in genunchi sa-l implore sa ne "salveze"? A venit pt bani bre Falcosule. Si a venit de bunavoie.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.