Alte știri din fotbal
Doliu în fotbalul românesc » Radu Mărginean a murit la vârsta de 43 de ani în urma unui accident tragic la baza lui sportivă
0
Atacantul dorit de Gigi Becali la FCSB, în negocieri avansate cu un alt club
1
Gigi Becali are oferta pe masă » DC United și Anderlecht îl vor pe jucătorul de la FCSB
5
„Excelează acolo” » Opinie contra curentului despre noul transfer al lui Dinamo: „Am auzit foarte multe lucruri bune despre el”
0
Știri din fotbal internațional
Mexic - Ecuador 2-0 » „El Tri”, calificare fără emoții în optimile Campionatului Mondial!
0
Didier Deschamps, pregătit să rescrie istoria Franței la Campionatul Mondial: „Avem o misiune de îndeplinit”
0
Reacția lui Mbappe după o nouă prestație magnifică la Mondial: „Sunt conștient de situația în care mă aflu”
0
Franța, demonstrație de fotbal cu Suedia și calificare la pas în „optimile” Campionatului Mondial
2
Lifestyle
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Anonimul care și-a vândut toate hainele pentru fiul bolnav a fost umilit public de Chilavert, a venit FALIT la Mondial, iar acum a șocat istoria fotbalului!
6
Iubita olandezului Quinten Timber îl consolează după ratarea de la 11 metri: „Leul meu, puterea ta mă uimește”
1
„Diana-braziliana” a onorat pariul pierdut cu Dan Alexa, în direct la TV: „Băi, dar le face! Eu nu am crezut”
6
Rezultate Evaluarea Națională 2026. 7 elevi au avut media generală 10, 79% ...
Libertatea
Vremurile când România avea climă tropicală, iar temperaturile erau și cu ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan și-a publicat declarația de avere. Consilierii care au ...
Libertatea
Și care ar fi aceia?
În ziua de azi e greu sa dai gol și de la 11 m.Si ce mult contează cind ai un jucător care e la locul potrivit în momentul potrivit,chiar dacă joaca fără minge,"călușul"tot meciul.
Florin Tanase a fost cel mai slab. Mult mai slab fata de Puscas. Chiar daca a dat gol. Jocul fara minge nu se vede in redactia asta? Pai ce spatiu acopera Razvan Marin ca inter si ce spatiu acopera el? Cu alergarea aia zici ca e domnisoara. 'Golgheter' in Liga 1 cu 10 goluri din 20 din penalty. Si celelate 10 multe tap-in
Poate aduce o victorie in 2-3 calificari .... Lasa pe altii ..... care aduc victorii meci de meci !
Cum sa schimbe fata? Jucatorii astia sunt si altii n-are de unde lua. Apoi jucatorii provin de la echipe care se urasc intre ele de moarte si nu colaboreaza intre ei ... Deci care schimbare?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.