Comentarii (23)
iosif_vs
iosif_vs  •  16 Noiembrie 2016, 00:05
Postat de balauru48 pe 15 Noiembrie 2016, 23:29

hopa, ai inclus si un fecesebist in lista. unul ce nu mai vrea la fcsb. unul ce nu va mai semna un nou contract cu fc mogo :))) mare pork de om mai esti

Stiam de adi popa ca nu mai vrea sa ramana, dar enache e o noutate.. de ce sa plece dintr-un loc in care ia 15.000 pe luna fara sa faca nimic? Si cine mama ma-sii il mai ia pe enache??

balauru48
balauru48  •  15 Noiembrie 2016, 23:29

hopa, ai inclus si un fecesebist in lista. unul ce nu mai vrea la fcsb. unul ce nu va mai semna un nou contract cu fc mogo :))) mare pork de om mai esti

khal_37
khal_37  •  15 Noiembrie 2016, 23:15

petarde gen enache, rotariu, andrei ivan, steliano ,,0'' filip, sapunaru, dragos grigore, hoban, maxim, andone sau adi popa nu au ce cauta la nationala.

  • 1
  • 2
  • 3
Comentează