Comentarii (23)
104772133226352
Petre Radulescu  •  16 Noiembrie 2016, 08:30
Postat de haideusicfr pe 16 Noiembrie 2016, 07:49

E foarte bine ca jucatorii au incredere i antrenor.Poate si stelistii ar fi altfel daca n-ar fi influentati negativ de * acasa*. Banuiesc ca le este frica sa se arate prietenosi si sa joace fara stress.

Ba tu intelegi ce citesti sau faci parte din cei 42 la suta de analfabeti functionali? Enache de unde e ma caine?

capca1
capca1  •  16 Noiembrie 2016, 14:54

Are dreptate Enache, la primul gol al Poloniei, când polacul alerga printre fundașii noștri ca iepurele prin varza, de i-a-mbolnăvit de otită, spectatorii trebuiau să intre pe teren și să-l betegească , până a tras ăla la poartă! La golul dou, trebuiau să construiască un zid din cărămizi în fata lui Tătă, ca i-a tras Lewandowsky de l-a julit , iar la golul trei trebuiau, spectatorii, evident, să-ntoarcă poarta cu plasa-n față, să nu treacă mingea. Buei, mă leși ?! Auzi vorbă, nu i-au sprijinit spectatorii ???!!!

daweroirl
daweroirl  •  16 Noiembrie 2016, 10:07

Ce sa zică si ei , petardele tin cu petardele...

larisa_i
larisa_i  •  16 Noiembrie 2016, 09:34

Enache, daca va incurajeaza suporterii, crezi ca incepeti sa stiti si voi cu mingea? Daca asta va lipsea, eu vin sa va incurajez.

ray51
ray51  •  16 Noiembrie 2016, 08:49

Cine te-a pus sa canti osanale selectionerului Daum? Mai bine spuneai ce jucati voi pe terenul de fotbal.

kos_tyn
kos_tyn  •  16 Noiembrie 2016, 08:46

cum sa incurajezi aceste caricaturi de jucatori?

kos_tyn
kos_tyn  •  16 Noiembrie 2016, 08:44

enache e accidentat grav la cap dar asta nu se vede. poate daca isi rupe un picior scapam de el

104772133226352
Petre Radulescu  •  16 Noiembrie 2016, 08:28
Postat de haideusicfr pe 16 Noiembrie 2016, 07:38

Nici polonezii nu-s mai buni.Ne-auprins debusolati ,cu *** alea de stelisti de la mijlocul terenului si ne-au ars.

'*** alea de stelisti' a fost cumva Hoban? ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

179532169075372
Liviu Iuliu Petrila  •  16 Noiembrie 2016, 07:51

Antrenorul german Daum este o șansă pentru România. Calculat, nu jignește, bun profesionist exact ca Mircea Lucescu.

haideusicfr
haideusicfr  •  16 Noiembrie 2016, 07:49

E foarte bine ca jucatorii au incredere i antrenor.Poate si stelistii ar fi altfel daca n-ar fi influentati negativ de * acasa*. Banuiesc ca le este frica sa se arate prietenosi si sa joace fara stress.

  • 1
  • 2
  • 3
Comentează