Comentarii (23)
haideusicfr
haideusicfr  •  16 Noiembrie 2016, 07:38
Postat de qwerty007 pe 16 Noiembrie 2016, 04:40

A numarat cineva cate pase la adversar au dat cele 2 echipe??? Doua nationale una mai slaba ca alta !!!

Nici polonezii nu-s mai buni.Ne-auprins debusolati ,cu *** alea de stelisti de la mijlocul terenului si ne-au ars.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

haideusicfr
haideusicfr  •  16 Noiembrie 2016, 07:31

Ma *bucuresteanule*,daca ti-a placutatat de mult in * capitala* ce cauti in SUA ? Esti complexat ca acolo n-a auzit nimeni de Bucuresti. Inca de Transilvania au auzit mai toti ,dar de Bucuresti ,nimeni.

sexilian
sexilian  •  16 Noiembrie 2016, 05:55
Postat de khal_37 pe 15 Noiembrie 2016, 23:15

petarde gen enache, rotariu, andrei ivan, steliano ,,0'' filip, sapunaru, dragos grigore, hoban, maxim, andone sau adi popa nu au ce cauta la nationala.

numai *** CIVILA poate furniza nationalei PETARDE,sa fie clar.......

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

qwerty007
qwerty007  •  16 Noiembrie 2016, 04:40
Postat de qwerty007 pe 16 Noiembrie 2016, 04:38

A numarat cineva cate pase la adversar au cele 2 echipe??? Doua nationale una mai slaba ca alta !!!

A numarat cineva cate pase la adversar au dat cele 2 echipe??? Doua nationale una mai slaba ca alta !!!

qwerty007
qwerty007  •  16 Noiembrie 2016, 04:38

A numarat cineva cate pase la adversar au cele 2 echipe??? Doua nationale una mai slaba ca alta !!!

tzusti_reloaded
tzusti_reloaded  •  16 Noiembrie 2016, 03:10
Postat de bvd_magheru pe 16 Noiembrie 2016, 00:24

Bai tzusti *** si in plus nu esti dinamovist . Nu ai calcat niciodata in Bucuresti . Pasometrul tau a functionat perfect in Braila un oras pe care bucurestenii nu il cunosc deloc .

:))))))))))) COSMARURI GOGULE?

bvd_magheru
bvd_magheru  •  16 Noiembrie 2016, 00:44
Postat de arsenie_b pe 16 Noiembrie 2016, 00:12

In Romania, daca vrei sa faci un lucru bun, sar toti pe tine sa te injure. Daum este in acest conflict o victima nevinovata, un strain de care ne batem joc si il taram in mocirla noastra damboviteana.. Burleanu, tocilarul asta politruc, daca era cu adevarat un reformator, il aducea pe Daum imediat ce a castigat alegerile la FRF! El a preferat in schimb coabitarea cu trisorul la cazinouri si barbugiul Piturca! De parca nu ar fi fost de ajuns, l-a numit ca urmas al lui Piturca pe ***, nea cașchetă, care mai stia sa aseze in sistem 4-3-3 doar farfuriile de la bufetul senatului..! Si ne mai intrebam de ce fotbalul romanesc e vai mama lui! Pai de asta, pentru ca peștele de la cap se impute! Burleanu, demisia! Si nu mai da vina pe greaua mostenire! Bugetul FRF e plin!

Bai demagogule ? Romania istoric nu a insemnat nimic niciodata la nivel de nationala in fotbal . Nimic . Zero barat in raport cu marile puteri . Asa ca taci ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

nope
nope  •  16 Noiembrie 2016, 00:40
Postat de khal_37 pe 15 Noiembrie 2016, 23:15

petarde gen enache, rotariu, andrei ivan, steliano ,,0'' filip, sapunaru, dragos grigore, hoban, maxim, andone sau adi popa nu au ce cauta la nationala.

Rotariu n a jucat nici doua meciuri si e petarda ? Ivan la fel ? Ai creier de fcsb ist , fara jignire.

bvd_magheru
bvd_magheru  •  16 Noiembrie 2016, 00:24
Postat de balauru48 pe 15 Noiembrie 2016, 23:29

hopa, ai inclus si un fecesebist in lista. unul ce nu mai vrea la fcsb. unul ce nu va mai semna un nou contract cu fc mogo :))) mare pork de om mai esti

Bai tzusti *** si in plus nu esti dinamovist . Nu ai calcat niciodata in Bucuresti . Pasometrul tau a functionat perfect in Braila un oras pe care bucurestenii nu il cunosc deloc .

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

arsenie_b
arsenie_b  •  16 Noiembrie 2016, 00:12

In Romania, daca vrei sa faci un lucru bun, sar toti pe tine sa te injure. Daum este in acest conflict o victima nevinovata, un strain de care ne batem joc si il taram in mocirla noastra damboviteana.. Burleanu, tocilarul asta politruc, daca era cu adevarat un reformator, il aducea pe Daum imediat ce a castigat alegerile la FRF! El a preferat in schimb coabitarea cu trisorul la cazinouri si barbugiul Piturca! De parca nu ar fi fost de ajuns, l-a numit ca urmas al lui Piturca pe ***, nea cașchetă, care mai stia sa aseze in sistem 4-3-3 doar farfuriile de la bufetul senatului..! Si ne mai intrebam de ce fotbalul romanesc e vai mama lui! Pai de asta, pentru ca peștele de la cap se impute! Burleanu, demisia! Si nu mai da vina pe greaua mostenire! Bugetul FRF e plin!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • 2
  • 3
Comentează