Alte știri din fotbal
Gheorghe Ștefan a slăbit 40 de kg și s-a întors în sport, dar nu la Piatra Neamț: „Sunt președintele consiliului consultativ” » Dezvăluiri la „Prietenii lui Ovidiu”
0
Președintele lui Csikszereda a confirmat: el vine antrenor după Robert Ilyeș
0
Unde va evolua atacantul Rareș Burnete în sezonul viitor
0
„Ce fel de antrenor sunteți, defensiv sau ofensiv?” » Marius Baciu și-a explicat filosofia: „Așa n-ai nicio șansă!”
0
Știri din fotbal internațional
Unai Emery, după ce a câștigat al cincilea trofeu Europa League: „Le-am spus jucătorilor în vestiar”
0
Cristi Chivu, călătorie în jurul lumii » Unde a ales să meargă în cantonament: 30.000 de kilometri pe drumuri
0
Prințul William a sărbătorit cu echipa: „Villa până la moarte!”
0
Antrenorul învins a mers să-l caute pe Unai Emery după finala Europa League: „Vreau să-l întreb asta”
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Eroare majoră în subiectul oficial de Matematică de la Evaluarea Națională ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Suveranistele Codruța Cerva și Oana Lovin, amendate penal cu câte 15.000 de ...
Libertatea
miza e mare, si nici o echipa inca nu a avut sut pe spatiul portii. Orice e posibil in repriza a doua. Hai Romania!
Ok, ca arbitru daca nu vrei nu dai penalty. Dar nici macar sa nu verifici asa o faza ?! Hm...
Diaspora iubeste Romania
enervant arbitrul
vreo 3-4 faulturi identice pentru ei s-a dat fault, la Puscas nu s-a dat nimic. plus penaltyul clar. jenant castravetele asta. nu de alta dar ii elimina pe Italieni, sper sa realizeze si peninsularii asta.
Gaza de a parade functioneaza bine! Sper sa rexistam si in r2 ! O Granada de italieni romani!
Sky: Cicaldau absolut suberb joc. Presiune permanent pe adversar. Un turneu exceptional.
Faultul lui Cicaldau era de galben. Atac din spate!
Ah, și am vrut să zic (am sperat! zadarnic) că comentatorii TVR nu sunt gigiști... Ne-au spus de un francez că e născut chiar la Nisa (bravo!), că Pușcaș e dim Marghita- Bihor (bravo!), iar despre Boboc ne-a precizat cu acuratețe data nașterii dar nu și locul ! De ce? De ce zici că e format la Viitorul dar nu spui că e din Craiova?! (dacă apar cacofonii în comentariul meu ele nu sunt intenționate, dar "e un semn!" )
comparati faultul asta tocmai fluierat la Cicaldau cu interventia de la penalty.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.